#

В Ірпінській ОТГ фахівці Центру зайнятості будуть проводити виїзні зустрічі

27.01.2021 19:10
В Ірпінській ОТГ фахівці Центру зайнятості будуть проводити виїзні зустрічі
Фото з місця події

Стало відомо, що фахівці міського Центру зайнятості починають проводити виїзні зустрічі в Михайлівці-Рубежівці та Козинцях

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сайт Ірпінської міської ради, про це розповів Ірпінський  міський голова Олександр Маркушин за результатами зустрічі з директором Центру зайнятості Петром Левчуком, під час якої була підписана Угода про спільну діяльність.

Домовились про наступне: фахівці Центру зайнятості на виїзних прийомах у селах Михайлівка-Рубежівка та Козинці інформуватимуть мешканців громади про нові робочі місця та наявні вакансії, – відзначив міський голова.

Він міський голова повідомив графік виїзних прийомів на найближчий час:

  • 10 лютого, 10:00–14:00 – с. Михайлівка-Рубежівка (у приміщенні колишньої сільської ради) – для мешканців Михайлівки-Рубежівки та Забуччя;
  • 24 лютого, 10:00–14:00 – с. Козинці (у приміщенні колишньої сільської ради) – для мешканців Козинців та Діброви.
Нові робочі місця – одна з моїх передвиборчих обіцянок, тому триматиму це на особистому контролі, – запевнив Олександр Маркушин.

Зі свого боку Петро Левчук зазначив, що фахівці Центру зайнятості надаватимуть мешканцям сіл, що увійшли до Ірпінської громади, інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу; призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів; пошуку роботи; надання профорієнтаційних послуг, у тому числі з застосуванням психодіагностичних методик.

Ярмарки вакансій, семінари, тренінги, розміщення інформаційних стендів працюватимуть на вирішення проблеми. Послуги особам, які шукають роботу, та роботодавцям надаватимуться представниками служби зайнятості безкоштовно, – наголосив Петро Левчук.

Нагадаємо, що поблизу міської ради Ірпеня, на вулиці Паламарчука, встановили затишний двоярусний будиночок для бездомних кішок.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: