#

В Обухові обговорили розвиток малого та середнього підприємництва

14.02.2021 12:20
В Обухові обговорили розвиток малого та середнього підприємництва
Фото з місця події

У п’ятницю, 12 лютого, в Обухові пройшло спільне засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та ради підприємців при виконавчому комітеті міськради

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сайт Обухівської міської ради.

На засіданні було затверджено план роботи Координаційної ради з питань підприємницької діяльності та розглянуто важливі питання, які стосувалися розробки Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва на території Обухівської міської територіальної громади до 2023 року. Виконавчий комітет вже розпочав роботу над Стратегічним планом.

Зазначається, що стратегія має на меті сформувати бачення бажаного майбутнього стану підприємництва в громаді, а також визначити основні напрями досягнення сприятливого бізнес – середовища.

На даний момент вже сформовано Комітет по розробці Стратегії, до якого увійшли представники виконавчого комітету та місцевого підприємництва. Визначено 4 основні стратегічні напрями: це створення сприятливого бізнес середовища, розбудова бізнес інфраструктури, залучення інвестицій та розвиток туризму, - зауважується у повідомленні.

На завершення засідання присутні представники місцевої влади та підприємці висловили свої думки з приводу перспективи розвитку малого та середнього бізнесу в громаді та окреслили проблеми, з якими стикаються в своїй діяльності. Особливу увагу звернули на можливість потужного розвитку туристичного бізнесу не лише в Обухові, а й в селах, що приєдналися до територіальної громади.

Нагадаємо, що у місті Обухів чоловік піднявся на 14-й поверх недобудованої багатоповерхівки та хотів покінчити життя самогубством.

Читати "Моя Київщина" у Facebook