#

В передмісті столиці урочисто вручили ключі власникам квартир ЖК "Сімейний" (ФОТО,ВІДЕО)

10.06.2024 15:52
В передмісті столиці урочисто вручили ключі власникам квартир ЖК "Сімейний" (ФОТО,ВІДЕО)
Фото з місця подій

8 червня команда Товариства "ВІДВАЖНИХ" урочисто вручила ключі близько 100 сім'ям від квартир житлового комплексу "Сімейний", що розташований в селищі Димер, Вишгородського району. Житловий комплекс було споруджено у партнерстві з лідером будівельного ринку Київщини Товариством "ВІДВАЖНИХ"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Відважних".

"Сімейний" є житловим комплексом закритого типу, споруджений з дотриманням європейських стандартів якості та застосуванням високотехнологічних методів будівництва. Будинок введений в експлуатацію та підключений до комунікацій. На території ЖК облаштовано зручний паркінг та благоустрій території. Незабаром на території встановлять власний дитячий майданчик, зону для відпочинку з мангалами та столиками.

Житловий комплекс "Сімейний" - це не просто нове житло для наших мешканців, а початок нового, комфортного життя в сучасних умовах. Ми пишаємося тим, що змогли реалізувати цей проєкт з дотриманням високих стандартів якості та вчасно ввести будинок в експлуатацію. Нашою метою завжди було створення місць, де люди можуть жити щасливо та комфортно,

– зазначив директор Товариства "ВІДВАЖНИХ" Володимир Співак

Вручення ключів від квартир в ЖК "Сімейний" – це важливий етап не лише для наших нових мешканців, але й для всієї команди "ВІДВАЖНИХ". Ми прагнемо забезпечувати наших клієнтів не тільки якісним житлом, але й комфортними умовами для життя. Цей проєкт є підтвердженням нашої відданості своїй справі та здатності реалізовувати масштабні й амбітні завдання. Вітаємо всіх новоселів і бажаємо їм затишку та благополуччя в нових оселях,

– додав засновник Товариства "ВІДВАЖНИХ" Володимир Карплюк.

Товариство “ВІДВАЖНИХ” – група будівельних компаній, які з 2010 року успішно збудували 20 житлових комплексів, в яких проживає понад 20 тисяч мешканців. До значущих проєктів компанії у сфері нерухомості входять: ЖК "Новатор", "Варшавський Двір", "Rich Town Буча", "Буча Квартал", "Центральний Буча", "Парковий", "Лісова Буча", "Полтавський" та інші.

У 2021 році товариство на 9 місяців раніше запланованого терміну вдало здали в експлуатацію житловий комплекс "CENTRAL HOUSE" та на 11 місяців раніше вручили ключі інвесторам від квартир у "Novator Irpin". 2022 року компанія вручила ключі від ЖК "Burgundia", що також розташований в Ірпені.

Наразі, Товариство "ВІДВАЖНИХ" активно будує житловий комплекс бізнес-класу "RIVER PORT" на березі Озера Мистецтв в Ірпені, продовжуючи місію створення комфортного життя.
Читати "Моя Київщина" у Facebook