#

В селі на Білоцерківщині мітингували через конфлікт між колишнім подружжям

02.12.2021 19:40
В селі на Білоцерківщині мітингували через конфлікт між колишнім подружжям
Фото з місця події

Сьогодні, 2 грудня, в селі Чупира на Білоцерківщині пройшла акція мешканців, що зібралися поблизу одного з сільськогосподарських підприємств

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Білоцерківського РУП.

У заході взяли участь близько 80 мешканців. За порядком наглядала поліція. Причиною акції став конфлікт, який стався між двома підприємцями.

Бізнесмени посперечалися щодо права власності на землю та зерно. До поліції неодноразово надходили заяви за фактами незаконного вивезення зернопродуктів з території підприємства та проведення мирних акцій. Під час цих заходів правоохоронці забезпечували публічний порядок біля території установи.

Слідчі встановили, що вказаний конфлікт у селі Чупира відбувається між колишнім цивільним подружжям, яке заснувало декілька сільськогосподарських фірм у 2005 році та має трьох спільних неповнолітніх дітей. У 2018 році іноземець звільнив колишню дружину з посади гендиректора, але та повернула свій пост через суд.

Нині обидва учасники конфлікту вважають зерно своєю власністю, а тому будь-які спроби вивезти його зі складів сприймають як протиправні дії.

Щодо зазначеної ситуації правоохоронці вже відкрили кримінальні провадження за ч. 2 ст. 206 (Протидія законній господарській діяльності), ч. 2 ст. 190 (Шахрайство), ч. 3 ст. 185 (Крадіжка). Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що у селі Мала Тарасівка Баришівської громади зникла 14-річна дівчина.

Читати "Моя Київщина" у Telegram