#

Важкоатлети із Білої Церкви вибороли 7 медалей на всеукраїнських змаганнях (ФОТО)

15.11.2021 21:10
Фото з місця подій

Із 8 до 14 листопада, у Коломиї проходив Кубок України з важкої атлетики серед юніорів пам'яті І Рибака, де Білоцерківська команда здобула 7 медалей

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Крокус".

Вихованці Комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту" ускладі  збірної команди представили Київську область на змаганнях. Білоцерківські важкоатлаети у підсумку здобули 7 медалей:

• Росінська Євгенія виборола золоту нагороду у ваговій категорії 71 кг та встановила рекорд України серед юніорок до 20 років;
  • Тищенко Андрій виборов золоту медаль у ваговій категорії 61 кг;
  • Рясько Віталій у ваговій категорії 61 кг та Фіялко Андрій у ваговій категорії 67 кг здобули "бронзу";
  • Никоненко Ангеліна виборола бронзову нагороду у ваговій категорії + 87кг,
  • Борисенко Валентина здобула "бронзу" у ваговій категорії  45 кг;
  • Лакіза Денис виборов бронзову нагороду у ваговій категорії 55 кг;
  • Лахтадир Карина посіла четверте місце у ваговій категорії 45 кг.

Нагадаємо, що у Харкові проходив чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді, де плавець із Білої Церкви здобув одразу чотири нагороди.