#

Велике будівництво на Київщині: у Переяславі реконструюють об'їзну дорогу

23.02.2021 18:20
Велике будівництво на Київщині: у Переяславі реконструюють об'їзну дорогу
Фото з мережі інтернет

Міський голова Переяслава В'ячеслав Саулко під час пресконференції 22 лютого розповів, що у рамках проєкту "Велике будівництво" планують реконструювати об'їзну дорогу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Переяслав.City". 

Розповідають, що вже цієї весни капітальний ремонт планують провести на ділянці дороги державного значення Н-08 Київ-Дніпро в районі Переяслава – від Цибель до 43 км (так звана об’їзна).

З приводу будівництва Вячеслав Саулко розмовляв з головою Київської облдержадміністрації та керівником облдавтодору. Також він розповів, що вже є затверджені проєкти та проведені тендерні закупівлі.

Звісно, що на цей період для нас виникнуть певні додаткові проблеми. Автомобілі почнуть об’їжджати через місто ділянки, де працюватимуть дорожні бригади. Але має бути розуміння, що ці незручності будуть тимчасовими, а робота ведеться на перспективу. Я цікавився, як буде організовано рух по колу на в’їзді/виїзді з міста, особливо в районі Карані. Маю на увазі місце виїзду на трасу з вулиці Героїв Дніпра. Воно в нас є одним із найбільш аварійних, – розповів мер.

Він зауважив, що спочатку там планувався безпечний перехід, але в особистій розмові керівник автодору пояснив, що там буде достатньо світлофору.

Нагадаємо, що у Києво-Святошинській РДА відбулася чергова нарада щодо перспективного будівництва автодороги Героїв Небесної Сотні, яка з’єднуватиме Київську та Одеську траси.

Читати "Моя Київщина" у Telegram