Ветеран Богдан Бутович із Переяслава захищатиме честь України на змаганнях у Мадриді
Ветерани з команди "Сильні Переяслава" взяли участь у відборі до міжнародних змагань. Богдан Бутович із команди ветеранів "Сильні Переяслава" представлятиме Україну на міжнародних змаганнях у Мадриді
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Facebook-сторінку "Сильні Переяслава".
З 5 по 7 вересня у Буковелі відбувся Національний відбір до міжнародних змагань Strong Spirits Games 2025, де змагалися понад 200 ветеранів з усієї України. Серед учасників була й команда ветеранів "Сильні Переяслава".
Ветерани змагалися у таких дисциплінах: жим на рази 60/100 кг; веслування на Concept 2 (100 секунд та 100 метрів); ривок гирі (1 хв., 16/24 кг); ейрбайк (30 ккал); жим лежачи на максимум на пара олімпійській лаві (поза рейтингом); поза рейтингом – жим лежачи на максимум на пара олімпійській лаві.
За результатами команди "Сильні Переяслава" Богдан Бутович увійшов у ТОП-3 у категорії Н2 та виборов право представляти Україну на Міжнародному турнірі Arnold Classic Europe, який пройде з 25 по 28 вересня у Мадриді (Іспанія).
Під час церемонії нагородження Богдана Бутовича нагородили нагрудним знаком "За звитягу" від командувача Сухопутних військ Збройних сил України.
Нагадаємо, що золоту та срібну медалі привезли ірпінські ветерани зі змагань "Звитяга Нескорених", що проходили у Камʼянському.
Читати "Моя Київщина" у Telegram