#

Ветеран із Броварів здобув дві перемоги на чемпіонаті України з лижних гонок (ФОТО)

01.02.2024 10:40
Фото з місця подій

Броварчанин Павло Заболотний виборов дві перемоги на чемпіонаті України з лижних гонок серед ветеранів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Броварської МТГ.

26-28 січня на НСБ "Тисовець" відбувся чемпіонат України з лижних гонок серед спортсменів-лижників середнього і старшого віку. Лижники змагалися на дистанціях 10, 5 і 3 км класичним і вільним стилем.

Павло Заболотний виступав у віковій групі 50-54 роки. Він став дворазовим чемпіоном України.

Перший день змагалися на дистанції 10 км вільним стилем. Гонку броварський спортсмен виграв із величезним відривом у 3 хвилини і 24 секунди.

Наступного дня лижники-ветерани змагалися на такій же дистанції, але вже класичним стилем. Павло Заболотний вдруге став чемпіоном, випередивши суперників знову більш ніж на 3 хв.

Нагадаємо, що паралижники із Броварів стали призерами етапу Кубку світу.