#

У Луб'янці відкрилася нова сільська амбулаторія (ФОТО)

17.10.2020 17:10
У Луб'янці відкрилася нова сільська амбулаторія (ФОТО)
Луб'янська амбулаторія

Сьогодні, 17 жовтня, у селі Луб'янка Бородянського району завершили зводити нову сільську амбулаторію, послугами якої зможуть скористатися жителі всіх навколишніх сіл

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на КОДА.

Сьогодні відбулося офіційне відкриття закладу первинної медичної допомоги очільником Київської області Василем Володіним, народною депутаткою України Ольгою Василевською-Смаглюк, заступником голови обласної ради Ярославом Добрянським і Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком.

Будівля, у якій раніше приймали хворих у Луб'янці, була зведена у 19 столітті. Умови для роботи лікарів вимагали термінового покращення. Споруджувати нову амбулаторію почали у листопаді 2019 року.

Нічого важливішого за людське здоров'я та життя немає. І особливо це відчувається зараз, коли триває пандемія коронавірусу. Ми намагаємось надати всю необхідну підтримку медичній галузі. Будуємо нові амбулаторії та приймальні відділення, реконструюємо опорні лікарні, встановлюємо сучасне обладнання і закуповуємо засоби захисту для медиків. Як це виглядає на практиці – сьогодні ви бачите на прикладі Луб'янської амбулаторії. Щиро сподіваюсь, що тут лікарям буде комфортно працювати, а людям – отримувати якісні медичні послуги, - наголосив Василь Володін.

Наразі на Київщині реалізується 18 проєктів зі зведення нових сільських амбулаторій.

Нагадаємо, що поліція Бородянщини відшукала пенсіонера, який пішов по гриби і заблукав у лісі.

Читати "Моя Київщина" у Telegram