#

ВІДНОВА:UA: у Рокитному відбувся всеукраїнський молодіжний обмін (ФОТО)

31.07.2023 18:30
ВІДНОВА:UA: у Рокитному відбувся всеукраїнський молодіжний обмін (ФОТО)
Фото з місця події

У Рокитному відкрили новий молодіжний простір і вже провели там всеукраїнський молодіжний обмін у рамах програми ВІДНОВА:UA

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сайт Управління фізичної культури і спорту КОВА.

Молодіжний обмін в Рокитному ініціювала громадська організація "Міст змін". Протягом п’яти днів  молодь своїми руками створювала простір для взаємодії та активностей, а також мала різноманітні події і зустрічі із представниками органів місцевого самоврядування Рокитного в тому числі. Учасники обговорювали важливі теми та виклики, що стоять перед молоддю.

Варто зазначити, що метою створення таких молодіжних центрів є не лише будівельні роботи, що здійснюються самою молоддю з числа волонтерів, котрі приїздять з різних куточків країни, а й залучення місцевої молоді та впровадження інформаційно-просвітницьких, освітніх компонентів, змістовного дозвілля.   

У рамах заходу відбулася панельна дискусія "Молодь Рокитнянщини". Також учасники відвідали майстер-клас від послів європейської молоді та дізналися більше про Рокитне, його історію, досягнення, громадськість.

У публікації зауважується:

Такий діалог дозволив краще зрозуміти потреби та інтереси громади, а також навчитись взаємодіяти та співпрацювати.

Начальник управління молоді та спорту Київської ОВА Сергій Тимофєєв на відкритті новоствореного молодіжного простору провів  відкритий діалог з учасниками та залишив подарунки для роботи безпечного молодіжного простору і активної діяльності молоді Рокитнянщини.

Нагадаємо, що у селі Синява Рокитнянської громади поліцейські та рятувальники чоловіка з водяної пастки.
Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: