#

Відсторонений директор київського метро продав сестрі земельну ділянку на Київщині з десятикратною націнкою (ВІДЕО)

15.03.2024 11:22
Відсторонений директор київського метро продав сестрі земельну ділянку на Київщині з десятикратною націнкою (ВІДЕО)
Віктор Брагінський

Відсторонений директор київського метро Віктор Брагінський продав сестрі Ганні Феніній земельну ділянку на Київщині з майже у 10 разів більшою націнкою

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на УП та Bihus.Іnfo.

Журналісти Bihus.Іnfo знайшли у деклараціях родичів директора Київського метрополітену кілька дорогих квартир та землю під Києвом. Мер Києва Віталій Кличко вже відреагував на розслідування та повідомив, що відсторонить Брагінського від виконання обовʼязків.

Журналісти дослідили його декларації та порахувати майно рідних.

Зокрема у декларації мами Брагінського виявили 2 мільйони гривень, які вона майже одразу передарувала сину. Також пенсіонерка у січні 2024 року стала власницею одразу двох двокімнатних квартир в одному із житлових комплексів столиці. Сама пенсіонерка розказала розслідувачам, що вкладалася у будівництво 5 років тому і син їй не давав гроші на придбання.

До притоку грошей журналісти також називають причетною сестру Брагінського.

Два роки тому Брагінський задекларував дохід у розмірі майже 2 мільйони гривень від того, що продав сестрі Ганні Феніній земельну ділянку на Київщині з майже у 10 разів більшою націнкою.  

Також журналісти з’ясували що багато років поспіль Брагінський не згадував у деклараціях дружину та дітей. А у декларації за 2020 рік їх з’явилося в документі одразу троє.

У дружини Брагінського – Ольги Bihus.Іnfo знайшло двокімнатну квартиру, що розміщена поряд із "однушкою" самого директора метрополітену. Окрім квартири – дачу, яка будується у Козині. Тільки ділянка землі під нею має ринкову вартість близько 760 тисяч доларів.

Сама Ольга у розмові з журналістами повідомляє, що Віктор її колишній чоловік вже більше 10 років. А квартири поряд вони купували через те, що мають спільних дітей.

Брагінський з журналістами говорити відмовився, однак прислав відповідь на запит, де зазначено, що з дружиною він розійшовся ще у 2013 році.

На розслідування, через кілька годин після публікації, відреагував міський голова Києва Віталій Кличко. Він повідомив, що відстороняє від обов’язків директора підземки.

Нагадаємо, що пів мільйона гривень та авто за 1000 грн: що задекларували очільники ЖЕКів Білої Церкви.


Читати "Моя Київщина" у Telegram