#

Викладач Ржищівського фахового коледжу отримала нагороду "Педагог року" (ФОТО)

24.05.2024 10:57
Викладач Ржищівського фахового коледжу отримала нагороду "Педагог року" (ФОТО)
Фото з місця події

Викладачка Ржищівського фахового коледжу будівництва та економіки Київської області Оксана Попченко отримала нагороду "Педагог року"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис коледжу.

У Львові відбувся національний конкурс "JA Компанія року 2024", який об’єднав 31 команду з десяти регіонів країни. Учасники змагалися в різних номінаціях, включаючи бізнес-проєкти, стартапи, соціальні ініціативи та інноваційні розробки.

Під час церемонії нагородження були відзначені найкращі команди, а також мінікомпанії здобули перемогу в 10 номінаціях. Окрім командних нагород, організатори конкурсу також відзначили найкращих педагогів, які сприяли підготовці учасників та підтримували їх на шляху до успіху.

Однією з таких викладачів стала Оксана Попченко – викладач Ржищівського фахового коледжу будівництва та економіки Київської області, яка була визнана "Викладачем року". Її внесок у підготовку мінікомпанії "P.S.Emotions", а також наполеглива робота з розвитку молодих талантів були високо оцінені організаторами та учасниками конкурсу.

Нагадаємо, що вчитель з Ірпеня став дипломантом Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2024".

На зображенні може бути: 11 людей та текст «5양 더음 JA KOMnAHИR 2024 HomиHauиR eAaror 2024 oKy" 4 giz giz OMIG H: POKy 111 II»

На зображенні може бути: 2 людини

Читати "Моя Київщина" у Facebook