#

Вихованки Броварської школи боксу привезли з Чемпіонату України золоті та срібні медалі

27.11.2023 08:50
Вихованки Броварської школи боксу  привезли з Чемпіонату України золоті та срібні медалі

У суботу, 25 листопада, у Львові відбулися жіночі фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок на призи Андрія Котельника

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис телеграм-каналу Трибуна-Бровари.

Броварську школу боксу представляли Інна Супруненко та Марія Ловчинська.

Вихованка СК "Світ боксу" Інна Супруненко у ваговій категорії 48 кг поступилася Ольгі Шалімовій (Запорізька область) і стала "срібним" призером змагань. Чемпіонкою у ваговій категорії +80кг стала знаменита Марія Ловчинська.

Броварська громада вітає своїх краянок та їхніх наставників і бажає нових перемог.

Нагадаємо, що спортсмени з Броварів вибороли І загальнокомандне місце у Кубку України з кіокушинкай карате "IKO MATSUSHIMA".