Вода забрала життя 22 людей: рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки
На Київщині зростає кількість трагічних випадків на воді. Від початку року на водоймах області вже загинуло 22 людини
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на на пресслужу ДСНС Київщини.
Останній випадок стався поблизу села Гаврилівка Бучанського району. До Служби порятунку надійшло повідомлення про ймовірне утоплення людини у місцевому ставку.
Наступного дня рятувальники продовжили пошукові роботи. За допомогою спеціального обладнання та техніки вони обстежили водойму, в результаті чого тіло жінки було виявлено та вилучено з води.
За попередньою інформацією, загибель настала внаслідок утоплення. Остаточні обставини трагедії встановлюють правоохоронні органи.
ДСНС Київщини закликає громадян бути максимально обережними під час відпочинку біля водойм:
• обирайте лише офіційні та облаштовані місця для купання;
• не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;
• не залишайте дітей без нагляду;
• реально оцінюйте власні сили та дотримуйтеся правил безпеки.
Вода не пробачає необережності. Бережіть себе та своїх близьких,
- зазначили у дописі.
Нагадаємо, що на Обухівщині внаслідок лобового зіткнення загинув водій легковика.
Читати "Моя Київщина" у Facebook