#

Волонтери місії Червоного Хреста Італії отримали відзнаки від Білоцерківської міської ради

27.05.2024 19:58
Волонтери місії Червоного Хреста Італії отримали відзнаки від Білоцерківської міської ради
Фото з місця події

Секретар Білоцерківської міської ради Володимр Вовкотруб вручив дві відзнаки міського голови та подяки волонтерам 57-ої Гуманітарної місії Червоного Хреста Італії в Україні

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Білоцерківської МТГ. 

57-а Гуманітарна місія Червоного Хреста Італії надала потужну допомогу медичним закладам Білоцерківської громади. Чотири вантажівки товарів медичного призначення, а саме 150 апаратів ШВЛ та безліч засобів індивідуального захисту на суму понад 2 млн євро, буде розподілено між медичними закладами Білоцерківщини.

У процесі залучення гуманітарного вантажу саме у Білоцерківську громаду були задіяні  білоцерківці Руслан та Ірина Суховецькі, депутати міської ради Андрій Король, Оксана Сахарова, Олександр Русс, Сергій Грисюк  та депутат районної ради Вікторія Рудешко у співпраці з  БФ "Наше майбутнє". А завдяки сприянню "Associazione culturale Italia-Ukraina “LeLeKa” вантаж було відправлено з Італії в Україну. Під час зустрічі присутні домовились про подальшу співпрацю та підтримку гуманітарних і соціальних ініціатив в Білоцерківській громаді.

Нагадаємо, що за два місяці на базі імунобіологічної фармацевтичної компанії Biopharma у Білій Церкві запрацює навчальний простір "Bioschool".

Читати "Моя Київщина" у Facebook