#

Юна бучанка стала срібною призеркою зі швидких шахів у чемпіонаті Європи

04.10.2023 19:30

Бучанка Дар‘я Кравчук стала срібною призеркою зі швидких шахів у чемпіонаті Європи у Словенії

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Бучанської міськради.

На чемпіонаті змагалися діти різних вікових категорій з рапіду та бліцу. Україну представляли 73 спортсмени, серед яких і Дар‘я Кравчук. Дівчинка змагалася у категорії до восьми років і показала блискучий результат.

Зі швидких шахів здобула срібло, набравши сім очок із дев'яти можливих. А також посіла четверте місце у командному чемпіонаті Європи з рапіду набравши чотири із семи очок.

Загалом представники України вибороли дев’ять медалей, із них три – золоті, та вісім у бліці – одну з них золоту.

Нагадаємо, що бучанські боксери зі спортивного клубу "Патріотвибороли перші місця на міжнародному турнірі Knockout Gym Cup 2023 у Латвії.