#

Юна ірпінчанка стала призеркою всеукраїнських змагань із фехтування на шаблях (ФОТО)

10.02.2022 14:50
Фото з місця подій

Вихованка ірпінського фехтувального клубу "Вершина" Марія Колеснікова посіла третє місце на відкритих всеукраїнських змаганнях Національної дитячої ліги ім В Миронюка із фехтування на шаблях

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис президента фехтувального клубу "Вершина" Сергія Шапошникова у Facebook.

Марія Колеснікова здобула бронзову перемогу серед учасників 2011 року народження і молодше. Усього участь у змаганнях взяли 115 дітей із п’яти регіонів України.

Інші вихованці клубу посіли такі місця: Аліса Амборцумова – 7-ме, Олександра Коссе – 8-ме, Стефанія Іванишина – 13-те, Віталій Гавриленко – 15-те та Іван Корженевський – 23-тє місце.

Сергій Шапошников прокоментував:

Вітаю усіх вихованців нашого клубу за виступ у турнірі! Ви вже чемпіони! Та особиста подяка за бронзову медаль, яку здобула Колеснікова Марічка! Наступних вдалих виступів та перемог!

Зазначимо, що змагання проходили на базі Центрального спортивного клубу Збройних сил України у Києві.

Нагадаємо, що Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського отримала 361 новинку літератури.