#

Юні каратисти з Ірпеня показали вражаючі результати на міжнародних змаганнях

14.06.2021 17:35

Нещодавно у Польщі та в Болгарії проходили міжнародні турніри з кіокушинкай карате, де участь взяли юні вихованці ірпінського спортивного клубу "Санчін"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Олександра Маркушина у Facebook.

У повідомленні говориться, що у Польщі за нагороди боролися 16 вихованців клубу "Санчін" і 15 із них здобули призові місця, 8 з них стали чемпіонами у своїх категоріях. У підсумку команда з Ірпеня зайняла перше командне місце.

За словами Маркушина, у Болгарії за титули змагалися 5 юних ірпінських спортсменів і 4 із них вийшли на п’єдестали. З усіх українських клубів, що брали участь у турнірі, лише вихованка "Санчін" Мілана Ощекова стала чемпіонкою і везе до рідного міста золото.

На кінець мер Ірпеня сказав:

Дякую всім тренерам та керівнику клубу Ірині Петренко за виховання чемпіонів! А дітям бажаю не зупинятися на досягнутому. Нових вам перемог і успіхів!

Нагадаємо, що 5 червня у парку Незнайка вже вчетверте відбулося родинне свято "Irpin Family Weekend 2021".