#

З понеділка на Київщині діятиме оновлене епідемічне районування

26.09.2020 15:20
З понеділка на Київщині діятиме оновлене епідемічне районування
Фото з мережі Інтернет

У понеділок, 28 вересня, на території Київської області почне діяти оновлене епідемічне районування, яке прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу Київської ОДА.

"Помаранчевий" рівень небезпеки поширення COVID-19 залишиться на території м. Обухів, Києво-Святошинського і Баришівського  районів.

"Жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде на території таких міст, як Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Переяслав, Славутич, Фастів та Білоцерківського, Бориспільського, Бородянського, Броварського, Васильківського, Володарського, Кагарлицького, Макарівського, Миронівського, Обухівського, Рокитнянського, Сквирського, Ставищанського, Фастівського, Яготинського районів.

На території решти районів, міст обласного значення та ОТГ Київської області застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для "зеленого" рівня епідемічної небезпеки.

Бережіть здоров‘я своє та рідних, носіть маски або респіратори, користуйтеся дезінфекторами, якщо можливо, уникайте місця скупчення людей. Маємо поставитися відповідально до ситуації, щоб Київська область не перетнула межу і не опинилася в "червоній зоні", коли будемо вимушені застосувати значні обмеження, – звернувся до мешканців Київщини голова Київської ОДА Василь Володін.

Нагадаємо, що у німецькій клініці від наслідків COVID-19 померла дружина заступника Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

Читати "Моя Київщина" у Telegram