#

За добу рубль обвалився до історичного мінімуму: росіяни панікують (ФОТО)

28.02.2022 09:35
За добу рубль обвалився до історичного мінімуму: росіяни панікують (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

За останню добу, 27 лютого, курс російського рубля у відношенні до американського долара обвалився на 100%, чим спричинив паніку серед населення

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Главком".

Один з найбільших російських банків "Тинькофф" увечері, 27 лютого, пропонував своїм клієнтам купити долар за 171 рубль, тоді як 1 євро можна придбати за 182 рублі. Наразі це рекорд, тому що офіційний курс Центрального банку росії щодо долара знаходиться на рівні 84 рублі, а євро доступний за 94 рублі. Унаслідок цього, росіяни почали масово знімати кошти із банкоматів.

Зазначається, що піти на подібний крок за збільшення курсу американської та європейської валюти кредитна організація вирішила через побоювання, що вже вранці у понеділок, 28 лютого, коли запрацює валютний та фондовий ринки, вартість російської валюти рекордно обвалиться. Окрім того, банк таким чином перешкоджає дефіциту долара та євро, які прагнуть купити за рублі.

Нагадаємо, що заступниця міністра оборони України Ганна Маляр поінформувала, що наразі Об’єднані сили знищили орієнтовно 5300 осіб російських військових.


Читати "Моя Київщина" у Facebook