За добу Сили оборони України знешкодили ще 1390 окупантів та знищили десятки одиниць ворожої техніки
Від початку повномасштабного вторгнення росія втратила близько 1 394 530 військових убитими та пораненими. Лише за минулу добу Сили оборони України знешкодили ще 1390 окупантів
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Генштаб.
Загальні бойові втрати російської армії від початку повномасштабного вторгнення в Україну орієнтовно сягнули 1 394 530 осіб. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. За даними військових, лише за останню добу Сили оборони України ліквідували та поранили ще 1390 російських окупантів. Також українські захисники продовжують знищувати ворожу техніку. Від 24 лютого 2022 року росія втратила:
- 12 050 танків
- 24 812 бойових броньованих машин (+7 за добу)
- 44 604 артилерійські системи (+74)
- 1 887 реактивних систем залпового вогню (+1)
- 1 437 засобів протиповітряної оборони
- 436 літаків
- 353 гелікоптери
- 1 719 наземних робототехнічних комплексів (+7)
- 368 015 безпілотників оперативно-тактичного рівня (+1 851)
- 4 787 крилатих ракет
- 33 кораблі та катери
- 2 підводні човни
- 110 827 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн (+626)
- 4 329 одиниць спеціальної техніки (+8)
Найбільших втрат за добу противник зазнав у живій силі, артилерійських системах, безпілотниках та автомобільній техніці. У Генштабі наголошують, що втрати ворога продовжують зростати завдяки ефективній роботі Сил оборони України на всіх напрямках фронту.
Читати "Моя Київщина" у Facebook