#

За обсягом прямих іноземних інвестицій Київщині займає п’яте місце серед областей

22.02.2021 16:55
За обсягом прямих іноземних інвестицій Київщині займає п’яте місце серед областей
Фото з мережі Інтернет

Згідно з даними Національного банку України, обсяг інвестицій в економіку Київської області лише за дев’ять місяців минулого року склав 1993,6 млн доларів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

Програма президента України "Велике будівництво" у 2021 році бере курс на довгострокові інвестиції в інфраструктуру. Цьогоріч вона буде розширена на такі напрями, як доступне іпотечне кредитування та фінансовий лізинг, розбудова регіональних авіахабів, створення державного авіаперевізника, розвиток мережі приміських експресів та швидкісних потягів, ремонт і розбудова доріг та соціальної інфраструктури.

На важливості залучення інвестицій для регіонального розвитку неодноразово наголошував і очільник Київщини Василь Володін.

Зокрема він зазначив, що за обсягом прямих іноземних інвестицій Київська область займає п’яте місце серед областей. При цьому, згідно з даними Національного банку України, обсяг інвестицій в економіку регіону лише за дев’ять місяців минулого року склав 1993,6 млн дол. А це на 10,5% більше в порівнянні з показником за весь 2019 рік.

Покращення інвестиційного клімату Київщини – це один із пріоритетів роботи команди облдержадміністрації. Це настільки важливо, тому що залучення нових інвесторів дозволяє забезпечувати наших людей роботою. Відтак у минулому році ми розпочали реалізацію трьох нових інвестпроєктів на суму 154 млн євро, що передбачає створення 1200 нових робочих місць, – додав Василь Володін.

Також нагадаємо, що у 2021 році на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання доріг та вулиць Київської області передбачено з державного бюджету понад 873,5 млн грн.

Читати "Моя Київщина" у Telegram