#

Завдав понад 93 млн грн збитків: викрито посадовця однієї з територіальних громад на Білоцерківщині

21.06.2024 16:58
Завдав понад 93 млн грн збитків: викрито посадовця однієї з територіальних громад на Білоцерківщині
Фото з мережі Інтернет

Детективи БЕБ викрили керівника фінансового відділу однієї з територіальних громад на Білоцерківщині, який через неналежне виконання своїх службових обов'язків завдав понад 93 млн грн збитків держбюджету 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу ТУ БЕБ.

Встановлено, що на рахунках сільської ради було акумульовано кошти з “військового” ПДФО у сумі понад 93 млн грн, які, відповідно до чинного законодавства, повинні спрямовуватись до державного бюджету на потреби оборони, зокрема, для Міністерства оборони України на закупівлю артилерійських систем та Держспецзв'язку на здійснення заходів із закупівлі спеціальної техніки. 

Перерахування коштів з відповідного місцевого бюджету до державного було здійснено шляхом залучення кредиту з єдиного казначейського рахунка.

Керівник фінвідділу сільської ради, будучи відповідальною особою та знаючи про необхідність здійснення погашення кредиту, не вжив заходів та не видав відповідного розпорядження.

Надалі, всупереч закону, згадані кошти було перераховано на погашення інших видатків громади. Розмір завданих матеріальних збитків державному бюджету перевищив 93 млн грн, що також підтверджується висновком судово-економічної експертизи.

Наразі керівнику фінансового відділу повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Нагадаємо, що збитки на понад 350 тис грн: повідомлено про підозру екскерівнику КП Бориспільщини.


Читати "Моя Київщина" у Telegram