#

Завдав шкоди на понад 400 тисяч гривень при закупівлі генератора: судитимуть посадовця з Бориспільщини

17.01.2025 08:36
Завдав шкоди на понад 400 тисяч гривень при закупівлі генератора: судитимуть посадовця з Бориспільщини
Фото з мережі Інтернет

Під час перебування на посаді ексначальник одного з комунальних підприємств Бориспільщини підписав договір на закупівлю генератора, що не відповідає ринковій вартості, чим завдав збитки місцевому бюджету

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на поліцію Київщини.

Нагадаємо, що слідчі Яготинського відділення поліції в ході проведення досудового розслідування встановили, що у грудні 2022 року підприємство уклало договір з товариством на придбання джерела резервного енергоживлення, що забезпечуватиме роботу водопровідно-каналізаційного господарства.

Так, 65-річний підозрюваний підписав вказаний договір, не перевіривши обґрунтування вартості генератора. Внаслідок цього підряднику було перераховано зайві понад 400 тисяч гривень бюджетних коштів, чим спричинено збитки місцевому бюджету.

У листопаді минулого року правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру.

Слідчі, за процесуального керівництва Бориспільської окружної прокуратури скерували стосовно ексдиректора підприємства матеріали до суду за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

За скоєне підозрюваному загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, що на Київщині викрили схему ухилення від мобілізації за 10 000 доларів.

Читати "Моя Київщина" у Facebook