#

Завод "Coca-Cola" на Київщині виконав план модернізації виробництва

25.03.2021 21:34
Завод "Coca-Cola" на Київщині виконав план модернізації виробництва
Виробничі потужності заводу "Coca-Cola" у Броваському районі

Компанія "Кока-Кола Беверіджиз Україна", частина виробничих потужностей якої зосереджені у Броварському районі, живе інноваціями та постійно працює над удосконаленням виробництва

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на офіційний сайт компанії "Coca-Cola".

Попри кризу COVID-19, компанія нарощує виробничий потенціал. Понад 25 мільйонів євро інвестовано в модернізацію Київського заводу "Coca-Cola", одного з найбільших виробничих майданчиків Coca-Cola HBC у Європі.

У березні 2021 року компанія модернізувала лінію з виробництва продукції у PET-пляшках. Оновлення передбачає підвищення продуктивності втричі. Тепер виробнича потужність лінії – 42 000 півлітрових пляшок за годину.

Це вже друга оновлена лінія на Київському заводі за перший квартал 2021 року. Перший етап плану модернізації був реалізований у січні 2021 року. Компанія виконала оновлення лінії виробництва напоїв у металевих банках, що дало змогу підвищити продуктивність на 80%. Виробнича потужність лінії – 90 000 банок за годину.

Нове високотехнологічне обладнання модернізованих ліній розливу дасть змогу підвищити продуктивність виробництва без збільшення енергоспоживання. А це допоможе зменшити викиди CO2 на одиницю виробленої продукції та оптимізувати обсяг використаних ресурсів.

Загалом на сьогодні 11 виробничих ліній Київського заводу "Coca-Cola" розливають напої у пластикові та скляні пляшки, металеві банки та Tetra Pak.

Київський завод "Coca-Cola" працює вже понад 20 років. Компанія забезпечує робочими місцями більш ніж 1300 осіб. Завод виготовляє широкий вибір безалкогольних напоїв у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої та чай.

Детальніше про ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна":

ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" – лідер українського ринку безалкогольних напоїв, що входить до Coca-Cola HBC Group, провідного ботлера продукції The Coca-Cola Company з об’ємом продажу понад 2 мільярди умовних упаковок продукції. Компанія працює у 28 країнах світу та обслуговує приблизно 595 млн споживачів.

Coca-Cola HBC пропонує широкий вибір безалкогольних напоїв у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, спортивні та енергетичні напої, чай та кава. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад.


Читати "Моя Київщина" у Facebook