Заволоділи 4,6 млн на відновленні інфраструктури: на Київщині викрили злочинну організацію

Прокуратура Київщини викрила злочинну організацію, до складу якої входили посадовці однієї з міських рад Київщини. Їх підозрюють у заволодінні 4,6 млн грн бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури, пошкодженої внаслідок агресії рф
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.
Серед підозрюваних – заступник голови та двоє посадовців однієї із міських рад області.
Їм інкримінують створення та участь у злочинній організації, заволодіння чужим майном, службове підроблення та легалізацію (відмивання) майна, одержаних злочинним шляхом, вчинені у складі злочинної організації (ч. ч. 1, 2, 3 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 209 КК України).
За даними слідства, приватний підприємець спільно із посадовцями міської ради та підрядниками заволоділи бюджетними коштами під час відновлення зруйнованих та пошкоджених будинків внаслідок військової агресії рф. Вони проводили будівельні роботи за завищеними цінами та вносили до актів виконаних робіт завідомо неправдиву інформацію.
Таким чином учасникам бюджетної афери вдалось заволодіти 4,6 млн грн бюджетних коштів.
Заходи із викриття здійснювались за сприяння керівництва Київської обласної військової адміністрації спільно зі слідчими СУ ГУНП в Київській області та за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.
Нагадаємо, що землевпорядник та архітектор з Бучанщини незаконно заволоділи землею. Їм оголосили підозру.