#

Захисники неба над Київщиною отримають можливість безкоштовного відпочинку на Закарпатті

23.06.2026 17:36
Захисники неба над Київщиною отримають можливість безкоштовного відпочинку на Закарпатті
КОВА домовилася про безкоштовний відпочинок для військових та родин полеглих Героїв у Закарпатті

Начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник під час робочої поїздки на Закарпаття домовився з співвласником мережі готелів Apartel Василем Крульком про організацію безкоштовного відпочинку для військовослужбовців та їхніх родин, а також родин загиблих Захисників і Захисниць України

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Підготовка наших оборонців — це не лише про техніку, обладнання чи зброю. Це також про можливість відновити сили, провести час із родиною та хоча б на кілька днів відволіктися від щоденних викликів,

— наголосив Микола Калашник.

Мережа готелів за запитом військового командування надаватиме можливість для відпочинку п’яти родинам одночасно протягом п’яти днів. Насамперед це стосуватиметься операторів перехоплювачів, які в межах проєкту "Чисте небо" щодня захищають повітряний простір над Київщиною.

Навіть цієї ночі наші оборонці вкотре довели свою ефективність. Під час повітряної тривоги вони якісно відпрацювали по ворожих цілях, і область уникнула негативних наслідків. Загалом у межах проєкту "Чисте небо" вже знищено понад 4200 ударних дронів,

— зазначив начальник КОВА.

Він подякував мережі Apartel за небайдужість та готовність підтримати військових.

Вдячний в цілому українському бізнесу, який долучається до підтримки тих, хто щодня стоїть на захисті країни та безпеки наших людей. Разом підтримуємо тих, завдяки кому маємо можливість жити, працювати та будувати майбутнє,

— сказав Микола Калашник.

Нагадаємо, голова Київської ОДА Микола Калашник привітав колектив Національної академії внутрішніх справ із 105-річчям закладу та відзначив працівників, які зробили вагомий внесок у підготовку майбутніх правоохоронців. Він наголосив на важливій ролі Академії у зміцненні безпеки держави та вихованні фахівців, які стоять на захисті закону й прав людини.

Читати "Моя Київщина" у Facebook