#

Земельний рейдер з Київщини став тіньовим “куратором” агентства АРМА - розслідування (ВІДЕО)

12.12.2023 10:30
Земельний рейдер з Київщини став тіньовим “куратором” агентства АРМА - розслідування (ВІДЕО)
Скріншот із відео

Вадим Грона, ексрадник очільниці Агентства з розшуку та менеджменту активів, постійно відвідує АРМА та дає вказівки службовцям

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Bihus.info.

Протягом кількох тижнів у листопаді-грудні 2023 р. Вадим Грона регулярно приходив до Агентства з розшуку та менеджменту активів. При цьому, він не обіймав там ніякої посади. Також Грона використовує електронну картку для проходу в АРМА, хоча не повинен мати вільний доступ туди.

Підприємець приводить в агентство відвідувачів і дає вказівки співробітникам. Так, 5 жовтня 2023 р. він покликав в управління менеджменту активів тодішнього начальника Центрального міжрегіонального теруправління АРМА Владислава Романова. Надав йому вказівку, яка стосувалася одного з арештованих активів. А коли Романов відмовився її виконувати і пішов, Грона наздогнав його та вдарив. Подія потрапила на камери в АРМА. Свідком удару та подальших погроз був інший співробітник – Віталій Тесленко, який відзняв відео нападу з монітору охоронця в приміщенні АРМА.

Як свідчить Романов, 5 жовтня удару передувала зустріч низки співробітників агентства в управлінні менеджменту активів:

Грона… організував робочу зустріч великої кількості керівництва управління менеджменту активів. Чомусь керівник управління менеджменту активів, офіційна посадова особа, державний службовець Олексій Іщенко, він стояв і отримував завдання від Грони. Підлеглі Іщенка теж слухались.

Надалі Романов, який отримав удар, та Тесленко, який зробив відеозапис удару, були звільнені з АРМА. А Вадима Грону обрали в новостворену громадську Антикорупційну раду АРМА.

Слід зазначити, що Вадим Грона є одіозним фігурантом земельних війн у Бориспільському районі. Також його звинувачували у "віджимі та встановленні контролю" над ПрАТ "Племінний завод "Бортничі";

Нагадаємо, що 10 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції забезпечило відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


Читати "Моя Київщина" у Facebook