#

24 серпня - День Незалежності України

24.08.2018 05:02
24 серпня - День Незалежності України

Дорогі читачі! Редакція "Моєї Київщини" щиро вітає Вас із Днем Незалежності України!

Споконвіків українці прагнули свободи та незалежності, вражали своїм патріотизмом та братерством. І ось 24 серпня 1991 року на позачерговій сесії Верховної ради Української РСР було прийнято Постанову та Акт проголошення незалежності України, затверджені конституційною більшістю, – Україна стала незалежною державою з неподільною та недоторканою територією.

Ми й сьогодні виборюємо право на суверенність та мирне життя. І всі ми розуміємо, що перед Україною та її громадянами складні завдання. Але ми маємо пам’ятати, що лише завдяки нам, українському народові, країна вистояла і стала незалежною, і лише завдяки нам так буде й надалі. Разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху до зміцнення нашої держави. Ми самі творимо свою долю, і лише від нас залежить, якою наша країна буде завтра!

Тож нехай всі випробування загартовують Ваш дух, виховують українську самосвідомість та повагу до своєї Батьківщини. Попри всі негаразди нам є чим пишатися! Бажаємо Вам лише примножувати свої здобутки, і нехай Ваша праця на благо українського народу дарує Вам лише радість та задоволення. Будьте щасливими у своїй прекрасній незалежній державі. Любіть Україну!

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: