#

Чорна п’ятниця для виборчих перегонів: обласна ТВК фальсифікує результати волевиявлення у Фастові

07.11.2020 13:09
Чорна п’ятниця для виборчих перегонів: обласна ТВК фальсифікує результати волевиявлення у Фастові
Фото з мережі Інтернет

Попри те, що офіційні результати виборчих перегонів мали бути встановлені до 6 листопада, на сайті ЦВК поки багато пробілів. Якщо інформація про голів ОТГ та депутатський склад поступово оновлюється, то список обраних депутатів обласної ради – невідомий. Як стало відомо "Моїй Київщині", обласна ТВК фальсифікує результати виборів у Фастові, забираючи голоси у "Нашого Краю"

Сьогодні вранці стало відомо, що обласна територіальна виборча комісія затвердила фальсифікацію по Фастову. Зокрема голоси виборців, які віддані за "Наш край", відкрито переписано на користь інших політичних сил, а деякі бюлетені взагалі визнано недійсними.

Так, згідно з "уточненим" протоколом Фастівської міської територіальної виборчої комісії про підсумки голосування до Київської обласної ради, у партії "Наш край" зникло майже триста голосів. Натомість у низці політичних сил, таких як "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська Солідарність" та "Батьківщина", дивним чином кількість голосів суттєво збільшилася. 

На жаль, сьогодні, місцеві договорняки  в комісіях знецінюють роль виборів, є прикладом профанації та нечесності виборчих перегонів. Як виявилося, щоб мати достойний результат, не обов’язково зустрічатися з виборцями, доводити свою виборчу програму та мати політичну позицію. Сьогодні долю виборів вирішують політичні шахраї та фальсифікатори, "свої" люди в ДВК та ТВК, які запросто підуть на злочин, - заявили в партії "Наш Край"

Також відомо, що голоси від "Нашого Краю" забирають на користь "ОПЗЖ" за наказом одного народного депутата. Але при цьому спостерігачі отримали протоколи з дільничних виборчих комісій із мокрими печатками, що підтверджують зменшення кількості голосів у однієї політичної сили та пропорційне збільшення в іншої після "перерахунку".

Партія "Наш край" звернулася із заявою про вчинення кримінального правопорушення до правоохоронних органів та сподівається, що найближчим часом буде встановлено замовників та виконавців фальсифікації виборів на Київщині.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст