#

До Київської області доставлено гуманітарну допомогу з Італії, - Валерій Колюх

02.08.2022 14:23
До Київської області доставлено гуманітарну допомогу з Італії, - Валерій Колюх
Фото з місця події

Під час перебування з робочим візитом у місті Бергамо Італійської Республіки народний депутат України Валерій Колюх зустрівся із головою Української асоціації "Злагода" Ярославою Вишневською та волонтерами організації, які працюють на складах із гуманітарною допомогою

Завдяки співпраці народного обранця з організацією та Генеральним консульством України в Мілані, майже 15 тон гуманітарної допомоги було направлено до Білоцерківського району Київської області. Необхідна допомога була сформована для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців.

Народний депутат зазначив:

На Київщині постійно зростає кількість вимушених переселенців, при цьому в Білоцерківському районі зареєстрована чи не найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб. Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб кожна людина отримала необхідну допомогу та прихисток.

Територіальні громади Білоцерківського району отримали більше 4 тон харчових продуктів, 3,9 тон засобів гігієни, 3 тони одягу, дитяче харчування та іграшки, ковдри, засоби дитячої гігієни, медикаменти, візки для людей із інвалідністю, дитячі візки тощо.


Валерій Колюх розповідає:

Маємо надійних партнерів в Італії, готових допомагати українському народу в цей нелегкий час. Українська асоціація "Злагода" у місті Бергамо, яка з самого початку повномасштабної агресії допомагає Україні, уже вкотре долучилися до формування та направлення гуманітарної допомоги. Цього разу завдяки налагодженій співпраці необхідна допомога була направлена для забезпечення потреб вимушених переселенців та військовослужбовців територіальних громад Білоцерківського району Київщини.


Варто також зауважити, що Валерій Колюх, який є членом Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля щодо дозволу перетинати кордон України здобувачам фахової передвищої та вищої освіти, асистентам-стажистам, аспірантам та докторантам, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти. Валерій Колюх зазначив: 

У відповідь на численну кількість звернень щодо можливості перетину державного кордону України студентами денної форми навчання закладів вищої освіти України звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням внести зміни до Правил перетину державного кордону та надати можливість здобувачам вищої освіти продовжувати навчання у комфортних умовах. Тож сподіваюся на швидку відповідь Уряду та вирішення ситуації. 

Нагадаємо, що у Верховній Раді Валерій Колюх представляє 92 виборчий округ. У 2021 році нардеп став автором та співавтором низки законопроєктів, що направлені на вдосконалення механізмів реформування мережі закладів середньої освіти, впровадження додаткових винагород для підтримки молодих вчених, вчителів та найкращих випускників шкіл.

Читайте також: Народний депутат Валерій Колюх: Я залишаю за собою право критикувати владу.

За сприяння Колюха 92 виборчий оруг отримав 30 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток у 2021 році. Окрім того, Колюх активно залучає благодійні фонди до співпраці з громадами: школи отримали оргтехніку, що була необхідна для налагодження процесу дистанційного навчання та впровадження новітніх технологій у навчальний процес. За версією видання "Моя Київщина" та Всеукраїнської газети "Слово і Діло" нардеп зайняв 36 місце у рейтингу "ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2021 році".

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст