#

Інвестиційна група "Молодість" бере активну участь у відбудові Ірпеня

29.05.2023 13:10
Інвестиційна група "Молодість" бере активну участь у відбудові Ірпеня
Фото з місця подій

Продовжуючи дослідження ринку первинної нерухомості пристоличного регіону ми завітали до Ірпеня – ошатного європейського міста. Сьогодні молодий, красивий і комфортний Ірпінь показує найкращі темпи відновлення і активно розбудовується.  Це місто парків, спорту, культури – місто для життя і бізнесу.

Завдяки своїй популярності Ірпінь став містом молодих сімей, де комфортно ростити дітей, розвиватися та самореалізовуватись, а стрімкий розвиток підприємництва та приплив інвестицій забезпечують постійне зростання місцевого бюджету. Не секрет, що головний кошторис міста формується в тому числі за рахунок будівельних компаній, які на даний час активно відновлюють та будуть житло в Ірпені. Однією з таких є Інвестиційна група "Молодість", яка активно бере участь у відновленні міста та зведенні нового житла.

Менеджер відділу реалізації нерухомості ІГ "Молодість" Ольга Бичковська розповіла:

Після деокупації Ірпінь почав дуже швидко ставати на ноги: почалось відновлення міста, відбудова як нових будинків так і тих, які постраждали внаслідок російського вторгнення. Будівництво йде, темпи збільшуються, люди працюють. У найближчий час всі зможуть заселитися в свої будинки.

Наразі компанія "Молодість" саме зводить новий житловий комплекс з однойменною назвою. Роботи ще на стадії будівництва, але вже скоро це стане сучасним житловим комплексом з усією необхідною інфраструктурою. 

Ольга Бичковська також розказує:

ЖК "Молодість" розташований у 7 хвилинах їзди від Києва на Ірпінській набережній. Інфраструктура житлового комплексу буде дуже потужною, адже компанія потурбувалась про наймолодших мешканців: на території передбачено дитячий садочок, дитячий майданчик, власний скейт парк, сквер для прогулянок з прямим виходом до набережної. Поруч з комплексом є зупинки громадського транспорту, магазини, спортзали, аптеки, тобто все те, що забезпечить комфортне життя в даному ЖК.

ЖК Молодість спроєктований за проєктом "Місто в місті" і передбачає зведення стильних п’ятиповерхових будинків, з однокімнатними, двокімнатними та смарт-квартирами. А темпи будівництва такі, що вже до кінця року новосели зможуть заселитися у власне нове житло.

Керівник відділу операцій з нерухомістю Микола Площик зазначив:

Будівництво даного комплексу ми пануємо завершити в 4 кварталі 2023 року, відповідно вже в кінці року вручимо ключі від нових квартир їх власникам.

Попит на нерухомість в сучасному, європейському, перспективному місті й спонукає забудовників до інвестицій в новітнє житло, адже динамічний розвиток і комфорт Ірпеня дає його мешканцям можливість насолоджуватися спокійним життям у передмісті, маючи при цьому доступ до всіх переваг столиці. Тому не дивно, що молодь обирає саме це місто.

Місцева мешканка Анастасія розповіла:

Порівнюючи з Києвом, бо я сама киянка, тут дійсно менше людей і природи побільше. У плані комфорту – тут дуже багато магазинів, і найголовніше парків, де я люблю гуляти, тому для мене це класно!

Ще одна місцева мешканка Катерина зауважила:

 Тут все гарно організовано для відпочинку людей, тобто люди, які постійно працюють, мають місце, де можна вийти і відпочити після робочого дня. І парки і набережна – все поблизу комфортно розташовано. Для молоді це прекрасне місто!Читати "Моя Київщина" у Telegram
Надія Савчук
журналістка