#

На що живуть депутати Київоблради: "За майбутнє!"

29.03.2021 08:00
На що живуть депутати Київоблради: "За майбутнє!"

Інформаційний портал "Моя Київщина" продовжує рубрику, де досліджує та аналізує декларації депутатів Київської обласної ради. Сьогодні ми розповімо про фракцію "За майбутнє!" та дізнаємося про статки її членів

Кількість представників політсили "За майбутнє" у Київській обласній раді становить чотирнадцять осіб. Всі вони мають різний вік, досвід та сферу роботи, інтереси, а головне - статки, де сума останніх може досягати неймовірних цифр. Тому розпочнемо розглядати їхні декларації та дізнаємося, хто серед обранців "жебрак", а хто - "Скрудж МакДак".

Валентин Багнюк


Працює головним лікарем у Броварській центральній районній лікарні. У період із 2006 по 2010 роки був депутатом Броварської міської ради. Має звання "Заслужений лікар України" та "Почесний громадянин Броварського р-ну". У 2015 році пройшов до Київської обласної ради під прапорами "Наш край".

За 2019 рік задекларував дві земельні ділянки та житловий будинок у селі Велика Димерка. Також вказав, що його дружина має квартиру в Броварах площею 52,9 м2 та одну земельну ділянку. Серед рухомого майна у лікаря є BMW X5 2013 року випуску.

Отримав за рік 1347,6 тис грн, а його дружина лише - 117,8 тис грн. Також остання має на банківських рахунках майже 22 тис грн, проте її чоловік має більші суми: 2,9 тис євро та 223,8 тис грн.

Віталій Гудзенко


Народний депутат України VIII скликання від партії "Блок Петра Порошенка". З 2010 до 2014 року - депутат Київської обласної ради за списком "Сильної України". Є власником ТОВ "Фермерський комплекс "Агро-Лідер-Україна".

Щорічної декларації за 2019 рік не вдалося знайти, однак депутат подав за минулий рік, де вказав, що володіє автомобілями Mercedes-Benz S350 CDI 4MATIC та Toyota Land Cruiser, яка ще у 2008 році була викрадена. Серед цінного майна є три годинники - два золотих марки Blancpain та Jaeger-leCoultre та один брендовий Ulysse Nardin. Є власником мисливської зброї.

Разом із дружиною на теренах України має 58 земельних ділянок. Чоловік також володіє п’ятьма нежитловими будівлями на Закарпатті. Його друга половинка має два житлові будинки на Київщині та квартиру.

За минулий рік він заробив 6739,9 тис грн та має наступні збереження: 2471,8 тис грн, 1918 тис доларів США та 315 тис євро.

Ярослав Добрянський


Уже втретє стає депутатом Київської обласної ради. Перше це сталося у 2010 році. Тоді він представляв “Партію регіонів", через п’ять років перефарбувався у "Наш край", а зараз представляє інтереси політсили "За майбутнє".

Добрянський є власником автомобіля Tesla Model S, який у 2014 придбав за 1 млн 032 тис грн. Ховає його у гаражі, котрий своєю чергою є єдиним об’єктом нерухомості, що на 100 відсотків належить депутату. Його дружина є власником квартири у Петропавлівській Борщагівці, а ще одну квартиру в Києві вони мають у спільній власності. Також подружжя має дві земельні ділянки, де одна належить Добрянському, а інша дружині.

За 2019 рік дохід депутата склав 468,3 тис грн. Готівкою зберігає 200 тис грн та 30 тис доларів США.

Олександр Леляк


Директор ТОВ "Украгроенерго", яке займається вирощуванням багаторічних культур. Також вдруге сидить на лавах у Київській обласні раді. Вперше потрапив туди у 2015 році під стягами "Наш край" та прогуляв лише п’ять сесій.

У декларації за 2019 рік вказав, що має авто Chevrolet Lacetti, однак користується додатково МАЗ 5337, Volkswagen Passat та трактором K-701. Його дружині належить УАЗ 3303.

Має вісім земельних ділянок на Київщині та Закарпатті й одну квартиру на Макарівщині та ще одну в Іванкові, але вона у спільній власності з дружиною. За 2019 рік заробив 4076,6 тис грн, а на рахунках має 171,9 тис грн.

Ярослав Москаленко


Колишній народний депутат, "регіонал". Фігурант шести антикорупційних розслідувань. У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 96 округу як безпартійний самовисуванець.

У декларації, яку подав 29 серпня 2019 сказав, що його дохід становить 2148,7 тис грн, а на банківських рахунках зберігає 1540,3 тис грн. Значні заощадження має його дружина: 500 тис євро, 163,6 тис доларів США та 736,7 тис грн.

Автопарк Москаленка складається із Porshe Cayenne S, але додатково має причіп для перевезення човнів KHOTT, причіп STEMA MT 0751 та фургон ISUZU. Щоправда, човна у нього офіційно немає.

Серед цінного майна володіє сімома годинниками, зброєю HEYM, Johann Fanzoj та Krieghoff та запонками з дорогоцінного металу фірми ANBINDER. Його друга половинка носить чотири годинники марок: Franck Muller, OMEGA та BREITLING.

Його дружині належить 9 земельних ділянок і лише дві ділить з чоловіком та Хроменко Ольгою. Також між ними у спільній власності знаходиться будинок у селі Лютіж. Москаленко має дві квартири у столиці.

Наталія Онопрієнко-Капустіна


За спеціальністю практичний психолог. За час свого професійного зростання жінка працювала та очолювала структури та заклади соціального спрямування основною метою та профілем яких був захист прав дітей, сімей, молоді та родин. Зараз опинилася у Київській ОДА, де є начальником служби у справах дітей та сім'ї.

Задекларувала лише 42,6 тис грн доходу за рік, але водночас вказала, що має авто Mercedes-Benz GL. Серед нерухомості володіє дачним будинком на Черкащині, квартирою й земельною ділянкою на Київщині.

Однак її чоловік - Сергій Капустін, який є гендиректором держпідприємства "Міжнародний дитячий центр "Артек", має більший дохід -  521,8 тис грн та збереження, як становлять 50 тис доларів США та 350 тис грн.

Юрій Павлушко


Директор підприємства "Соснова". Має орден "Кирила та Мефодія", орден "За заслуги" III ступеня, ювілейна медаль "Патріот Київщини", золотий годинник від Президента України, нагрудний знак "За відданість своїй праці", почесні грамоти та подяки. З 1998 року до 2020 року був депутатом у Переяслав-Хмельницькій районній раді.

У декларації вказав, що їздить на авто Rang Rover Sport, а його дружина на Toyota Camry. Обидві автівки 2014 року випуску.

Дохід Павлушка за рік складає 5695 тис грн. На банківських рахунках зберігає 750 тис доларів США, а готівкою ховає 250 тис грн.

Серед нерухомого майна чоловік має 155 земельних ділянок, де третина належить його дружині, яка також володіє двома квартирами в Києві.

Павлушко також має нерухомість у столиці у вигляді двох квартир та окрім цього у його власності перебуває сім корівників, три телятники, дві бойні, дві пилорами, майстерня-кухня, дві вагові, два зерносховища, два гаражі, лакокрасочний цех, ветаптека, сінник, будинок тваринництва та критий тік з огорожею.

Олександр Пироговський


Власник ТОВ "Переяслав – Молпродукт". Був депутатом чотирьох скликань районних рад і трьох скликань Київської обласної ради. Має пристрасть до колекціонування ретро автомобілів.

Наприклад, у декларації за 2019 рік вказав, що має АЗЛК 401, ГАЗ М-20, ГАЗ 21, ГАЗ 69, ГАЗ 67, АЗЛК 214 та ЗАЗ 965А. Серед сучасних транспортних засобів мотоцикл Yamaha yn50 та автівки Mercedes G 350, Mercedes S 550, ВАЗ 21063 та Audi Q5, проте остання належить його дружині.

Пироговський у декларації хизується, що є власником двох годинників марок IWC Schaffhausen та Girard-Perregaux. Чоловік володіє зброєю Sauer, Blaser та Merkel.

Серед нерухомості має 17 земельних ділянок, одну квартиру в столиці та два житлових будинки. Його дружина, Олена Пироговська, є власницею одної земельної ділянки, двох квартир у Києві та автопаркінгу.

За 2019 рік Пироговський заробив 177,5 тис грн, а його друга половинка 954,1 тис грн. Однак перший має більше збережень: 4 млн 792 тис грн, 164 тис євро та 425 тис доларів США.

Леоніда Пономарьова


Викладач та журналіст. Народилася 3 травня 1992 року. За 2019 рік отримала 77 тис грн. Користується квартирою та житловим будинком, який належить Пономарьову Денису.

Володимир Сабадаш


Колишній міський голова Василькова. Ексголова Васильківської районної державної адміністрації, також ексочільник районної організації "Партії регіонів".

Заробив за 2019 рік 474,3 грн та зберігає готівкою 300 тис грн. На роботу їздить на авто Mercedes-Benz Vito 116, який орендує. Має три земельні ділянки.

Один будинок та дві квартири він має у спільній власності. Також його друга половинка є власником п’яти земельних ділянок, двох машиномісць та нежитлового приміщення у Ямполі на Хмельниччині.

Юрій Савчук


Був першим заступником голови Білоцерківської районної державної адміністрації. Задекларував за 2019 рік 242,5 тис грн. Готівкою вдома тримає 2 млн 700 тис грн, а банку довіряє 669,2 тис грн, 9950 доларів США та 305 євро.

Володіє трьома земельними ділянками, а його дружині належить дванадцять. Вона також має садовий дім в Білій Церкві, а чоловік є власником будинку в селі Мала Сквирка. У Чернівцях у подружжя є квартира.

Тетяна Самойленко


Закінчила Київський національний університет культури та мистецтв. Трудову діяльність почала у 2011 році на телеканалі "АСТВ", де працювала журналістом. Два роки була художником-постановником на телеканалах "1+1" та "ТЕТ". З 2015 року директор "FASTIV.TV". Членкиня громадських організацій: ГО "Молодь Фастова", ГО "Академія парламентаризму".

Задекларувала за 2019 рік 540,2 тис грн доходу та 20,1 тис доларів США збережень. У спільній власності має квартиру у Фастові. Її чоловік має дві автівки LADA Largus та Dacia Sandero.

Ольга Скрипник


Начальник Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради.

Дохід жінки становить 185,7 тис грн, їздить на авто Daewoo Lanos TF-69Y та володіє четвертою частиною будинку в місті Березань.

Інна Шубко


Була депутаткою Київської обласної ради VI скликання та Вишгородської міської ради VIІ скликання. Наразі працює директором Вишгородської районної гімназії "Інтелект".

За 2019 рік задекларувала жінка 235,5 тис грн доходу. Її чоловік своєю чергою приніс в сімейний бюджет 247,7 тис грн та береже готівкою 60 тис грн. У спільній власності знаходиться квартира у Вишгороді, де 43 % належить Інні Шубко, 16% - Юлії Однорог, 16% - Юрію Шубко та 25% - Олегу Нарожному.


Ось такі статки мають депутати Київської обласної ради від фракції "За майбутнє". Певні особи вражають своїми накопиченнями, а деякі навіть не мають власного житла.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Лілія Соколець
журналістка