#

Київщина пам'ятає: боєць 57-ої окремої мотопіхотної бригади Геннадій Логвин

13.08.2018 12:29
Київщина пам'ятає: боєць 57-ої окремої мотопіхотної бригади Геннадій Логвин

Справжнього дня та обставин його смерті досі достеменно не знає ніхто. Але 13 серпня вважається офіційною датою загибелі Героя України,  кулеметника мотопіхотної роти, старшого солдата Геннадія Борисовича Логвина

Він народився 25 серпня 1972 року в Борисполі. Навчався у Бориспільській ЗОШ №1, згодом закінчив Бориспільське професійно-технічне училище і  працював за спеціальністю – газозварювальником. Чоловік виготовляв ковані витвори мистецтва, ворота, плоти, підсвічники та неймовірної краси металеві троянди. До речі, вирощувати живі любив не менше.

Геннадій Логвин отримав повістку 4 лютого 2015 року. І відбувати службу вирушив у складі 57-ої бригади, 34-ого батальйону "Батьківщина" у селищі міського типу Зайцеве, Донецької області. Рідні бійця розповідають, що служити він пішов заради своїх племінників, щоб у дітей було стабільне та мирне життя.

7 серпня 2015 року, востаннє зателефонувавши матері, Геннадій повідомив, що в нього все добре і, можливо, певний час він не зможе виходити на зв'язок, адже буде перебувати на бойовому завданні.

Але проходили дні, а від солдата не було жодної звістки… На запит матері, стурбованої місячною відсутністю зв'язку з сином, надійшла відповідь від військового командування, що старший сержант з позивним "Тихоня" пропав безвісти під час гранатометного обстрілу під Горлівкою.

Довгий час пошуки не давали результатів, але 30 листопада матері бійця зателефонував командир роти, повідомивши, що бойові товариші зниклого виявили останки солдата, які, за певними ознаками, могли належати Геннадію.

Його не одноразово хотіли поховати як невідомого солдата. Проте побратими не дали цього зробити. Після кількох місяців проведення експертиз, тіло було ідентифіковане за аналізом ДНК.

Лише 15 лютого 2016 року душа захисника України спочила в його рідному місті, Борисполі, на кладовищі по вулиці Тургенєва.

Указом Президента України № 170/2016 від 25 квітня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Герой був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Читати "Моя Київщина" у Telegram