#

Колектив "Моєї Київщини" згадує Друга Андрія Бушовського

18.12.2023 16:40
Колектив "Моєї Київщини" згадує Друга Андрія Бушовського
Андрій Бушовський

У день заснування Інформаційного Агентства дружній колектив "Моєї Київщини" згадує великого друга та колегу Андрія Бушовського, який передчасно покинув нас у переддень свого 40-річчя два роки тому

Професійний правник та вправний менеджер, випускник юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Бушовський, окрім постійної активної підприємницької діяльності, був генеральним директором нашого інформагентства з дня заснування і до 1 грудня 2021 року. Він реєстрував Агентство, отримував ліцензію, реєстрував торгові марки, вів переговори, готував договори, організовував та проводив круглі столи, конференції, брав активну участь у багатьох виборчих кампаніях, робив юридичну експертизу більшості резонансних журналістських розслідувань.

Представляв видання в судах, у ЦВК, організовував роботу парламентських кореспондентів, брав участь у виїзних зустрічах на Київщині та по всій Україні, а головне – займався правозахисною діяльністю, завжди безвідмовно готував громадянам тексти заяв, допомагав простим людям відстоювати свої права, незважаючи на купу своїх щоденних питань та проблем. І при цьому показував приклад оптимізму та життєрадісності.

30 листопада 2021 року він передчасно пішов із життя. Андрія Бушовського пам'ятають як чесного підприємця та просто веселу і добру людину.

Світла пам’ять Другу!


Читати "Моя Київщина" у Telegram