#

Надурити на знижках: як відбувається дрібне шахрайство від торгової мережі мільярдера Костельмана

01.07.2021 13:22
Надурити на знижках: як відбувається дрібне шахрайство від торгової мережі мільярдера Костельмана
До мережі "Фора" виникає чимало перетензій

"Моя Київщина" уже писала  про те, як працюють супермаркети "Фора" у столичному регіоні. Цього разу до нас звернулися люди і розповіли, що мережа використовує  відверті маніпуляції, щоб залучити до себе покупців

У радянські часи уявити собі в селі цілодобовий продуктовий магазин із широким асортиментом товарів було фантастикою. Сьогодні завдяки жорсткій конкуренції великі гравці на ринку рітейлу дають клієнтам широкий спектр зручних послуг – магазини біля дому, 24\7 та різні акції-знижки-дисконти. Європа! Щоправда, не зовсім.

Оцініть банальну ситуацію, яку більшість людей можуть і не помітити через зайнятість. До редакції звернувся працівник охоронної компанії зі своєю, на перший погляд, непримітною історією.

Уявіть собі, коли постійний клієнт відомої торгової мережі протягом останнього місяця стикнувся декілька разів із "непонятками" у чеках на касі.  Хто буває в супермаркетах, той розуміє, що на касі особливо ніхто не перевіряє цифри в чеках. Тим більше, коли повний візок товарів, величезна черга на касі, до того ж утома після роботи. Герой нашої статті протягом останнього часу декілька разів опинився у схожій ситуації. Щоправда, є одне але. Покупець, хоч і був втомлений, але не було черги та багато товару. Тому клієнт магазину "Фора" міг порахувати вартість товару подумки, а потім без криків людей у черзі перевірити це в чеку.

В основному втомлена людина, яка після чергування вночі по дорозі додому заходить у магазин купити хліб, масло, сир та ковбасу, не особливо буде рахувати ціни та вартість товару. Але, порахувавши в черговому чеку всі нестиковки, наступного разу людина вирішила перевірити. І ось: із 7 товарів, вибраних на полицях супермаркету, 4 були обрані саме через акції та знижки. Як результат – у чеку за акційною ціною не було пробито ЖОДНОГО товару. Тобто касир (який виявився охоронцем, "бо людей не вистачає") із вибраних покупцем товарів на суму 196 гривень по факту в чеку пробив їх усі на суму 361 гривня без будь-якої знижки.

Після обурення клієнта, касир-охоронець сказав, що нічого не вирішує, адже "так компутєр пробів". Та запропонував почекати менеджерів (ситуація відбулася вночі, а менеджер працює з 8 ранку).

Можна зробити висновок, що клієнти мають перевіряти чеки, адже в супермаркетах "Фора" "компутєри2 налаштовані на те, щоб клієнт брав акційний товар, а платив повну суму, переплачуючи 100%, щоб у мільярдера Костельмана були гроші купити собі нову гітару.

РахуйТЕ!

Довідка

"Фора"  торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів в Україні. Заснована у грудні 2002 року. Належить торговельній корпорації "Fozzy Group", яка також володіє мережею супермаркетів "Сільпо", оптових гіпермаркетів "Fozzy" та супермаркетів-дискаунтерів "Thrash!"

"Fozzy Group"  одна з найбільших торгово-промислових груп України. Має понад 600 торговельних точок на всій території країни та більше ніж 35 000 найменувань товарів. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси групи компаній охоплюють виробництво харчової продукції та ресторанний бізнес.

Президент "Fozzy Group"  український бізнесмен Володимир Костельман.

Володимир Михайлович Костельман ( нар. 11 листопада 1972, м. Дніпро, Україна)  доларовий мільйонер, у 2020 році посів 42 місце серед найбагатших українців за рейтингом журналу "Forbes", його статки оцінено в 215 мільйонів доларів США. Одружений. Батько двох дітей.

Звучить круто, а на практиці – охоронці-касири, псевдознижки та "намахалово" клієнта без вибачень.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст