#

Парад клоунів: хто в Київській облраді обрав зелений колір

30.07.2020 14:29
Парад клоунів: хто в Київській облраді обрав зелений колір
У Зеленського - серйозні проблеми з кадрами

Створення в Київській облраді депутатської групи «За демократичні ініціативи Президента України Володимира Зеленського» за участі низки одіозних персонажів продемонструвало абсолютну нерозбірливість Банкової напередодні місцевих виборів. Чим це загрожує «слугам» в майбутньому, читайте в матеріалі «Моєї Київщини»

Протягом останнього тижня в облраді на руїнах старих політпроектів створено дві депутатські групи. Спочатку було створено «За майбутнє», в яку увійшли дев’ять депутатів, серед яких перший заступник голови облради Ярослав Добрянський, а також деякі «укропівці» та «нашкраївці». Синхронно була створена депутатська група «фанатів Зеленського», до якої увійшло 12 депутатів. Тут «першу скрипку» зіграли «радикали». Недарма Олег Ляшко назвав очільника облради, представника «Радикальної партії» Миколу Стариченка «проституткою». Власне, саме Стариченко – до речі, колишній «регіонал» - разом з іншими «радикалами» переметнувся у президентську партію.

За великим рахунком, «Слуга народу» на Київщині перетворюється на партію професійних перебіжчиків. Та ж Наталія Бігарі, яка тепер за Зеленського, була обрана в цю облраду від «Самопомочі», до Верховної Ради висувалася від «Голосу», а тепер, схоже, розраховує зайти до наступного скликання облради вже від «слуг». І це притому, що вона мала непогані перспективи поборотися у Білій Церкві за крісло мера. Натомість вона «злила» мерські перспективи, обмінявши їх на мандат у партії президента. Також можна згадати і колишнього мера-невдаху з Вишневого Миколу Ляшенка – колишнього соціаліста, потім – представника партії «За Україну», і врешті-решт члена «УКРОПу».

Рекордсменом зі зміни партійних стягів є Анатолій Даниленко – ректор Білоцерківського національного аграрного університету – який тепер увійшов у фан-клуб Зеленського. Комуніст, який встиг побути навіть народним депутатом СРСР, представник Селянської партії, УРП, Партії регіонів (тоді був організатором підвозу людей на Антимайдан), «Радикальної партії», тепер офіційно – за ініціативи чинного президента.

Більш того, у групу «За демократичні ініціативи Президента України Володимира Зеленського» в облраді увійшли патентовані злодії. Йдеться про «радикала» Олександра Мефодія, якого в 2019 році взяли на отриманні 5 тисяч доларів від підприємця за вплив на співробітника поліції. За таку суму депутат обіцяв підприємцю повернути вантажний автомобіль, який є речовим доказом у кримінальному провадженні. Вищий антикорупційний суд засудив депутата Київської обласної ради Олександра Мефодія до 5 років позбавлення волі з конфіскацією частини майна за зловживання впливом. Але Мефодій не лише не сів, але й спокійно пішов у команду президента.

Цей абсурдний підбір кадрів може вилізти боком Банковій, яка, схоже, пустила на самоплив всі процеси на Київщині, віддавши облосередок представнику команди Ігоря Коломойського Олександру Дубінському. Абсолютно незрозуміло, про що думали «слуги» (окрім «подяк»), коли брали на борт такий непотріб. І головний виклик для Зеленського полягає в тому, що перед виборцями він тепер постає відвертим клоуном – з «рогами» у вигляді абсолютно скандальних і заплямованих персонажів, які тепер легко «приватизують» бренд президента заради того, щоб зберегтися в облраді. 

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Микола Тицький