#

Полковник Нєбитов: що відомо про нового начальника поліції Київщини

19.07.2019 08:58
Полковник Нєбитов: що відомо про нового начальника поліції Київщини

Декілька днів тому начальником поліції Київщини став Андрій Нєбитов. "Моя Київщина" вирішила розібратися, що може принести його призначення, а також, що відомо про нового начальника поліції Київщини

До того, як зайняти цю високу посаду Нєбитов тривалий час був заступником начальника Головного управління Національної поліції в Київській області.

Ключовою подією, що вилилася у призначення його на цю посаду, став трагічний випадок, що більше місяця тому стався у Переяславі, коли двоє працівників поліції випадково із зброї влучили у 5-річного хлопчика, який в результаті цього загинув. Тоді, третього червня, голова Національної поліції України Сергій Князєв прийняв рапорт про відставку керівника поліції Київщини Дмитра Ценова. І після цього виконувати обов`язки керівника поліції став Андрій Нєбитов.

Згодом, 17 липня, голова Національної поліції Сергій Князєв представив нового керівника під час робочої наради у Головному управлінні поліції Київщини. Нарада відбулась за участю нового голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна, представників прокуратури області та інших силових структур МВС. Дане призначення було прийнято після завершення службового розслідування за фактом трагічної загибелі 5-річного Кирила Тлявова у Переяслав-Хмельницькому.

Якщо ж говорити про самого Нєбитова, то його персона  дуже цікава. За інформацією нашого видання, Аваков не хотів його призначати, оскільки Нєбитов - людина з характером та готовий до непопулярних кроків для наведення порядку, зокрема, боротьби з бандитизмом.

Цікаво, що Нєбитов захистив наукову роботу на тему боротьби з сутенерством та втягненням осіб у зайняття проституцією, працював у сфері протидії торгівлі людьми та боротьби з кіберзлочинністю.

Вважається висококласним спеціалістом карного розшуку та фахівцем по боротьбі з організованою злочинністю. В скандалах замішаний не був.

Любить спорт. Постійно бере участь у різних марафонах. Наприклад у жовтні минулого року він подолав дистанцію у 21 кілометр в рамках масштабного марафону "Wizz Air Kyiv City Marathon". А у квітні цього року Нєбитов повторив попередній результат, пробігши 21 кілометр, але вже у Міжнародному київському напівмарафоні «9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019». За словами нового начальника поліції Київщини, оперативникам дуже важливо постійно підтримувати гарну фізичну форму, бо це є один із інструментів боротьби зі злочинністю.

З декларації, поданої ним за 2018 рік, можна дізнатися, що у дружини нового глави поліції Київської області є квартира в Донецьку, а у нього самого - в Києві. Також він задекларував два годиника марки «Breguet» та «Graham». Крім того має 21 тисячу доларів у вигляді готівкових коштів.

Чи зміниться робота поліції на Київщині з приходом Нєбитова? Поки що, вважають люди з управління, варто очікувати змін у питанні дисципліни поліції. 

Читати "Моя Київщина" у Facebook