#

Переможці місцевих виборів: голова Таращанської громади Михайло Кривошеєв

20.11.2020 08:00
Переможці місцевих виборів: голова Таращанської громади Михайло Кривошеєв
Михайло Кривошеєв

Нещодавно ЦВК опублікувала результати виборів, згідно з якими міським головою Таращі став кандидат від партії "Наш край" Михайло Кривошеєв, який серед 12 кандидатів набрав найбільше голосів

За новообраного очільника Таращанської ОТГ проголосувало 1869 осіб, що становить 23,2%. На другому місці знаходиться Сергій Шостак із результатом 16,3%, а на третьому - "слуга" Сергій Троян, за якого віддали свій голос 13,4%. Цікаво, що Валерія Велієва, який дві каденції очолював Таращу, а в березні цього року "спалився" на хабарі, підтримало лише 468 людей. Очевидне розчарування старою владою, тож із огляду на це люди обрали новачка, хоча насправді це не є зовсім так.

Отже, Михайло Кривошеєв, який став головою Таращі, йшов на вибори під прапорами політичної сили "Наш край". Він народився 15 листопада 1987 року в Таращі, має вищу освіту та працює у СП "Петрівське". Цікаво, що в нього також є адвокатське бюро Михайла Кривошеєва. Також є одним із засновників Громадської організації "Таращанський корпус". Загальном про Кривошеєва мало інформації, яка б могла його схарактеризувати.

Водночас важливо, що СП "Петрівське", де працює новий очільник ОТГ, належить дуже впливій фігурі Таращанщини - найбільшому латифундисту і вже колишньому депутатові облради Миколі Фурдичці. Останній, до речі, став депутатом Таращанської ради від "Нашого краю". Багато хто вважає, що фактично Фурдичка буде керувати громадою через свого юриста.

Перед виборами Кривошеєв на свій сторінці в соціальних мережах написав, чому хоче стати очільником Таращанської ОТГ. За його словами, влада, яка працювала раніше, своїми діями та роботою показала повну професійну вичерпаність. А він, мовляв, вирішив покласти цьому кінець та зробити Таращанську ОТГ найкращою на Київщині.

Передвиборча програма Кривошеєва складається з 10 кроків розбудови успішної громади:

1. Самостійна та відкрита Таращанщина

Розвиток самодостатньої та активної громади. Прозоре та підзвітне місцеве самоврядування. Реалізація програми "Київщина без околиць": якість, комфорт і рівень життя мешканців сіл та містечок не повинні відрізнятися від життя мешканців великих міст.

2. Справедлива Таращанщина

Боротьба з корупцією та зловживанням влади чиновниками на місцях. Місцева влада має забезпечувати встановлення справедливих комунальних тарифів, винесення самою владою справедливих рішень, які задовольняють інтереси усіх місцевих мешканців.

3. Здорова Таращанщина

Усебічна підтримка медичної галузі: медпрацівники мають бути соціально захищені, а мешканці Таращанщини - отримувати якісні та доступні медичні послуги. Команда Нашого Краю Таращанщини дбатиме про поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров'я, ініціюватиме спеціальні обласні та місцеві медичні програми, які дадуть додатковий захист людям та компенсують перекоси ганебної "медичної реформи".

4. Освічена Таращанщина

Поліпшення матеріально-технічної бази навчальних закладів Таращанщини. Безбар'єрний простір та розвиток інклюзивного навчання. Підтримка талановитої та обдарованої молоді.

5. Соціальна Таращанщина

Усебічна соціальна підтримка земляків, які опинилися у складному життєвому становищі. Соціальний захист учасників АТО/ООС, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів; підтримка родин загиблих учасників бойових дій. Посилення захисту громадян, які потерпіли від аварії на Чорнобильській АЕС.

Підтримка багатодітних родин, дітей - сиріт.

6. Комфортна Таращанщина

Розбудова соціальної інфраструктури: громада гостро потребує ремонту та матеріально-технічного забезпечення центру дитячої творчості, юнацької спортивної школи, облаштування спортивних та дитячих майданчиків.

Будівництво та належний ремонт доріг, відновлення вуличного освітлення, модернізація системи водопостачання та водовідведення. Надання спрощеного доступу до адміністративних послуг через оптимізацію роботи ЦНАП у нашій громаді. Впровадження та розвиток енергоощадних технологій, альтернативних та відновлювальних джерел енергії.

7. Заможна та безпечна Таращанщина

Підтримка місцевих виробників, залучення інвестицій, створення належних умов для розвитку малого і середнього бізнесу громади, малих фермерських господарств. Підтримка агропромислового комплексу та переробної промисловості. Розвиток системи відеонагляду: обладнання відеокамерами різних об’єктів ОТГ - перехрестя, площі, ринки, школи, дитячі садочки, лікарні, комунальні заклади тощо. Жителі громади мають почуватися в безпеці.

8. Спортивна Таращанщина

Розширення мережі системи гуртків та спортивних секцій. Розвиток спортивної інфраструктури: спортивних майданчиків, стадіонів, спортивних комплексів. Забезпечення спортивним інвентарем та обладнанням ДЮСШ, навчальних закладів та установ.

9. Екологічна Таращанщина

Будівництво безпечних для довкілля підприємств з переробки твердих побутових відходів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Відновлення парків та скверів. Розробка та реалізація програм очищення малих річок, озер, ставків, благоустрій пляжних зон відпочинку.

10. Культурна Таращанщина

Зміцнення та модернізація матеріально-технічної бази будинків культури, бібліотек, книжкових фондів, архівів. Підтримка місцевих творчих колективів, збереження місцевого творчого надбання, розвиток музею.

Програма дійсно охоплює всі сфери, проте надіємося, що вона не залишиться на папері та буде успішно реалізовуватися, а Тараща під керівництвом такого молодого та амбітного новоспеченого очільника стане найкращим містом на Київщині.

Щодо Таращанської міської ради, то ситуація наступна – було обрано 22 депутати з п'яти різних політичних партій.

Найбільше кандидатів від політсили "Наш край". Її представляють наступні кандидати:

  • Микола Фурдичка – народився в 1961 році, зараз проживає в селі Юшків Ріг. Є директором двох підприємств СП "Петрівське" та СП "Дубівське", які займаються вирощування зерна. Був депутатом Київської обласної ради 7 скликання;
  • Віра Маслюк – творча людина, адже є керівником фольклорного ансамблю "Вишиванка";
  • Михайло Кривошеєв – новообраний очільник Таращанської ОТГ, який працює у Фурдички;
  • Федір Ілляшенко – також займається аграрним бізнесом. Є засновником фермерського господарства "Тікич";
  • Михайло Симоменко – проживає в селі Чернин, де має свій СГВК "МИР", який спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур та розведення тварин. Також є засновником Таращанського районного громадського об’єднання "Мисливці та рибалки";
  • Ігор Якименко – начальник юридичного відділу "ТОВ Інтерагроінвест". Проживає в Таращі;
  • Володимир Тупчій - працює головним бухгалтером в СП "Петрівське", де керівником є Микола Фурдичка. Проживає в селі Юшків Ріг.

На другому місці за кількістю йде партія "Слуга народу":

  • Володимир Приступа – буде їздити до Таращі аж з Києва, де проживає. Також має бізнес пов’язаний із сільським господарством. Є директором СТОВ "ЛУКА". Підприємство вирощує овочі та зерно, а також виготовлює олію;
  • Наталія Шпильова – пов'язана зі сферою журналістики. Є засновником ПП "Редакція газети "Таращанський край". Наразі працює там заступником директора;
  • Олександр Степанець – начальник підрозділу № 4 "Тараща" ДП "Київський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України". Проживає в Таращі;
  • Віталіна Смоліженко – була секретарем Лук’янівська сільська рада. У декларації за 2019 рік вказала, що має п’ять земельних ділянок. Три знаходиться в Таращі, а дві розташовані у селі Лук’янівка. Разом із чоловіком задекларувала за 2019 рік 540 тис грн доходу;
  • Сергій Прищепенко – генеральний директор ТОВ "ПРОДТОВАРИ-Т". Воно займається постачанням готових страв. Також директор ПОСП "Нива".                       

Далі йде політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина":

  • Надія Білокобильська – пенсіонерка, живе в Таращі.
  • Андрій Білокобильський – працює в Управлінні соціального захисту населення Таращанської РДА головним спеціалістом відділу обліку пільгових категорій населення.
  • Віталій Савченко – був депутатам міської ради Таращі VII скликання. Цікаво, що в декларації за 2019 рік вказав, що має 11 авто та один мотоцикл. За 2019 рік він заробив 947 тис грн, де половину становить дохід від підприємницької діяльності.
  • Олександр Луб’яний – лікує тварин на підприємстві Микола Фурдичка "Петрівське". Проживає в селі Юшків Ріг.

Троє людей будуть представляти в міській раді інтереси партії "Сила на честь":

  • Олег Кондратюк – пенсіонер. Має вищу освіту. Проживає в селі Лука;
  • Людмила Бурківська – працює директором Таращанського академічного ліцею "Успіх";
  • В’ячеслав Рибалко – є керівником ТОВ "АРКАМ-АГРО". Воно займається розведення великої рогатої худоби молочних порід та вирощуванням зернових культур.

Також три кандидати пройшли від політсили "Опозиційна платформа – за життя":

  • Олександр Поліщук – був депутатом Таращанської районної ради VІІ скликання, але тоді представляв "Опозиційний блок"
  • Павло Помилуйко – має вищу освіту, підприємець.
  • Віталій Рибченко – керівник та засновник підприємства "НІСТУ", що займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.
Читати "Моя Київщина" у Telegram
Лілія Соколець
журналістка