#

У Білій Церкві 9-річний Артем два роки чекає на люблячу родину

28.08.2018 14:39
У Білій Церкві 9-річний Артем два роки чекає на люблячу родину

В рамках рубрики "Дитина на всиновлення" інформаційний портал «Моя Київщина» продовжує знайомити своїх читачів із дітьми які потребують нової, справжньої родини.

Сьогодні ми розповідаємо про 9-річного Артемчика Грабовського, який вже два роки є вихованцем Білоцерківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей  «Злагода». Він як і всі дітлахи потребує батьківської турботи та сподівається що його зможуть прийняти та полюбити по справжньому, в новій родині.

У рідних батьків Артемчика, як і його старших братика та сестричку, відібрала соціальна служба через їхню алкогольну та наркотичну залежність, неналежні умови для проживання дітей та регулярні побиття.  На даний час сестричка Артема вже проживає в новій родині а доля братика достеменно невідома.  За два роки перебування дитини у дитячому закладі матір з батьком лише одного разу спробували навідати сина, та й тому не судилося, адже прийшли напідпитку. Звісно що хлопчик сумує за ріднею та навіть за біологічними батьками, але добре пам’ятає що йому довелося пережити та по дорослому розуміє що батьківська турбота та любов  це зовсім не те що він звик бачити змалку. Нервуючись Артем розповідає як мама з татом постійно його лупцювали та що зрештою стало останньою краплею: 

- «Батьки мене постійно били. А одного разу коли в мене був день народження, вони пили і святкували. На ранок вони також були п»яні та набили мене».

Артем дещо скутий та сором’язливий, але знайти до нього підхід насправді не важко.  Декілька хвилин в нашій компанії і хлопчина вже посміхається. Головне аби він відчував що небайдужий оточуючим. Розмірковуючи про нову родину акцентує, аби в ній не було місця рукоприкладству та алкоголю:

- «Я дуже хочу мати маму й тата, щоб вони мене поважали, не били якщо я випадково щось зроблю не так, і головне щоб вони не пили».

Пережите в дитинстві дещо наклало відбиток на емоційний стан Артема тож він не аби як потребує уваги та спілкування, каже психолог дитячого центру Микола Сахно.

- «Дитина трошки тривожна, наявні страхи і ми зараз з ним працюємо щодо цього. А взагалі дитина активна, дружелюбна, компанійська та прагне спілкування».

Артемчик дуже хоче познайомитись із чуйними та добрими людьми, які обов»язково не залишаться байдужими і подарують йому родинне щастя, якого він так довго чекав.

З питань усиновлення звертайтесь до Білоцерківської служби у справах дітей та за телефоном 5-22-42, 5-15-58

Читати "Моя Київщина" у Facebook