#

У Білій Церкві 9-річний Богдан шукає люблячу родину

25.10.2018 07:41
У Білій Церкві 9-річний Богдан шукає люблячу родину

В рамках рубрики "Дитина на всиновлення" Інформаційний портал "Моя Київщина" продовжує знайомити своїх читачів із дітьми, які потребують нової, справжньої родини

Сьогодні ми розповідаємо про 9-річного Богдана, який є вихованцем Білоцерківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Злагода".

Так сталося що батьки дитини були позбавлені батьківських прав. Про те хлопчина, як і всі дітлахи потребує батьківської турботи та сподівається що його зможуть прийняти та полюбити по справжньому, в новій родині. Богданчик спокійний, добрий, слухняний, поступливий і дещо сором'язливий.

Хлопчина здібний до навчання, полюбляє співати, танцювати, малювати улюблених героїв та природу. А в цілому йому імпонують всі хлопчачі забави, такі як футбол, хокей та комп»ютерні ігри. Стосовно майбутньої професії, як і більшість хлопчаків, Богдан обрав для себе одну із наймужніших – пожежник. А серед мрій які перечислив хлопчик – колись побувати в санаторії, отримати в подарунок сучасний телефон та виховувати дітей.

 

Звісно ж найголовніша мрія цього милого хлопчини, це мати щасливу родину. Богданчик дуже чекає на добрих та люблячих людей, які стануть для нього справжньою родиною та подарують сімейне щастя, на яке він так чекає.

З питань усиновлення звертайтесь до Білоцерківської служби у справах дітей та за телефоном (04563) 5-22-42, 5-15-58

Читати "Моя Київщина" у Telegram