#

Як під час війни убивця з Фастівського СБУ замість тюрми легалізовується через Білоцерківський ТЦК

13.06.2024 20:59
Як під час війни убивця з Фастівського СБУ замість тюрми легалізовується через Білоцерківський ТЦК
Фото "Моєї Київщини"

Фігурант резонансної справи, вбивця та колишній співробітник СБУ не лише не відбуває строк за ґратами, але й спокійно намагається легалізуватися через ТЦК у Білій Церкві. Подробиці - в матеріалі "Моєї Київщини"

Ексначальник Фастівського СБУ, який убив одного з найбагатших підприємців України Сергія Чернишова, розгулює на свободі. Ідеться про колишнього полковника СБУ Романа Шульжука.

Він родом із Рівненщини. Його батько знаний науковець – мовознавець Каленик Шульжук. 

То що ж сталося? Історія відбулася майже 10 років тому, а саме 2015 року в одній із квартир будинку по вул. Андріївській на Подолі.

"Обвинувачений (Роман Шульжук  ред.), перебуваючи в квартирі 49-річного голови правління відомої страхової компанії (Сергій Чернишов – ред.), на ґрунті тривалих неприязних стосунків завдав останньому численних травм, унаслідок яких потерпілий помер на місці події" – повідомляли у Київській міській прокуратурі.

Також є інформація, що перед смертю бізнесмена жорстоко побили. Зокрема йому проломили грудну клітину, а ще відрізали мізинець на лівій руці.

Медіа писали, що імовірно вбивсто спричинили ревноці. Шульжук приревнував дружину до Чернишова. Жінка працювала в його компанії. До того ж сам Роман Каленикович тривалий час працював у Харкові, деподейкують, "кришував" страховика Чернишова. 

На час скоєння убивства Роман був полковником СБУ та очолював Фастівське районне управління на Київщині. Тут варто зауважити, що в непублічних колах Фастів називають найбільшою в регіоні перевалкою наркотрафіку. Звучали і прізвища "інтересантів" - два втікача - кума Путіна Віктора Медведчук та нардепа Олександра Качного. Протягом останніх двох десятиліть жоден керівник СБУ там не призначався без погодження з цими держрадниками. Крім тогоШульжук має будинок у місті Васильків.

Вирок ескспівробітнику СБУ суд виніс 2017 рокуШульжука визнали винним в умисному вбивстві та засудили до 13 років позбавлення волі. Згідно з вироком Подільського суду, за скоєний злочин Шульжук мав перебувати у в’язниці до 2030 року. Але, як нам стало відомо із анонімних джерел, на даний він момент він перебуває на волі, працює у сфері адвокатури та їздить на білому автомобілі Toyota Land Cruiser 200 білого кольору (держномер КА 1913 ТТ). Для діяльності використовує ГО "Центр антикорупційних розслідувань".

Маючи тісні зв’язки в правоохоронних органах, зараз намагається відновити за легендою втрачені спалені "під час окупації" документи полковника СБУ та стати на облік у Білоцерківському ТЦК. 

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст