#

Звіти за рік роботи: депутат Київської обласної ради Олег Балагура

22.12.2021 08:00
Звіти за рік роботи: депутат Київської обласної ради Олег Балагура
Олег Балагура

Минулого року у нас була рубрика, у якій депутати Київської обласної ради VII скликання підбивали підсумки своєї діяльності за останні 5 років. Тоді свій звіт презентував депутат від партії "Європейська Солідарність" Олег Балагура, який також вирішив поділитися своїми досягненнями за 2021 рік, що вже фактично минув

Варто почати з того, що фермер, заслужений працівник сільського господарства та депутат Київської обласної ради VIII скликання Олег Балагура у колегіальному органі представляє Тетіївщину та робить для неї багато чого, а також від початку воєнних дій на сході України активно допомагає захисникам нашої країни. Саме депутат координував волонтерський рух на Тетіївщині та займався відряджанням гуманітарних вантажів на Схід.

Для Тетіївщини починаючи з 2015 до 2020 року за сприяння та фінансової підтримки Олега Балагури було встановлено 47 комплектів дитячих ігрових майданчиків та 11 комплектів спортивних тренажерів на загальну суму майже 3 млн грн. Однак на цьому розвиток цієї сфери не завершився. Протягом 2021 року депутат Київської обласної ради разом із Київською обласною асоціацією футболу збудували сучасний майданчик для гри в мініфутбол вартістю близько 2 млн грн у селі Дібрівка. Варто зауважити, що в інтерв’ю "Моїй Київщині" Балагура розповідав, що цей спортивний об’єкт буде не гірший, ніж у Денихівці, а також зауважив, що спорт дуже важливий:

Відповідно зараз із допомогою Асоціації футболу України приступаємо до будівництва чудового футбольного майданчика в селі Дібрівка, який буде не гірший, ніж у Денихівці. Зараз вже замовлений проєкт і ми зробимо все, аби ще один такий майданчик був у поруч у селі, яке завжди славилося хорошими спортсменами та футболістами. Взагалі я вважаю що спорт – це паралельна дорога, якою має йти наша держава, адже він вкрай необхідний нашим дітям, особливо в селах.


Теж на постійній основі за підтримки Балагури, який неодноразово їздив на схід України для підтримання воїнів та організовував санаторно-курортне лікування для родичів загиблих учасників АТО, надається підтримка бійцям на передовій в зоні проведення ООС продуктами харчування та допомогою у ремонті техніки, яка використовується військовим шпиталем, що розташований в місті Маріуполь.


Ще у 2021 році за сприяння Олега Балагури з обласного бюджету Київської області було виділено 5 млн грн на ремонт окружної дороги в Тетієві. Теж було розпочато ремонтні роботи дорожнього покриття по вул. Гоголя та Івана Франка.

Важливим було те, що депутатом надано допомогу для проведення ремонтних робіт у постраждалій від пожежі ЗОШ № 3 у Тетієві на загальну суму 80 тис грн.


Також було надано фінансову допомогу на придбання необхідного обладнання для кабінету лікувальної фізкультури "Інклюзивно-ресурсний центр" Тетіївської міської ради. Варто зауважити, що на постійній основі завдяки Балагурі підтримуються різноманітні акції та проєкти вихованців Центру позашкільної освіти Тетіївської територіальної громади та Інклюзивно-ресурсних центрів.


Однак особлива увага приділяється розвитку футболу на Тетіївщині. Цьогоріч, стадіон у селі Денихівка приймав матч за суперкубок Київської області, а місцева команда "Денгофф" посіла 2 місце в чемпіонаті Київської області з футболу у вищій лізі та стала чемпіоном із футболу м. Київ.


За 2021 рік Олег Балагура реалізував чимало проєктів на Тетіївщині, які є важливими та покращують життя місцевого населення. Проте на цьому депутат Київської обласної ради VIII скликання не думає зупинятися.

Довідково:

Олег Балагура народився 6 жовтня 1961 року в селі Денихівка Тетіївського району Київської області. В 1979 році закінчив Денихівську середню школу і вступив до Уманського ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарського інституту імені О.М. Горького на агрономічний факультет. По закінченню Інституту в січні 1984 року отримав професію вченого агронома.

З 1995 року - директор ДП ДГ "Шевченківське", до цього на даному підприємстві працював завідуючим машинним двором, агроном, керуючим Денихівського відділку та в.о. директора господарства ДП ДГ "Шевченківське".

Був депутатом Київської обласної ради III, IV, V та VII скликань, а з 2020 року депутат Київської обласної ради від партії "Європейська Солідарність".

У 2016 році Балагурі було присуджено ступінь доктора сільськогосподарських наук.

Має почесне звання "Заслужений працівник сільського господарства України". Повний кавалер Ордена "За заслуги". У 2018 році був нагороджений Відзнакою Київської обласної ради "Нагрудний знак "За заслуги перед Київщиною".

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Лілія Соколець
журналістка