#

Американська компанія Gensler допомагатиме відновлювати Ірпінь

Олександр Маркушин (міський голова Ірпеня)

14.11.2022 16:00
Американська компанія Gensler допомагатиме відновлювати Ірпінь

Всесвітньовідома американська архітектурна компанія Gensler допомагатиме нам відновлювати Ірпінь.

Щойно у Вашингтоні, де ми зараз разом із головою Інвестиційної ради Ірпеня та співзасновником Фонду відновлення Ірпеня Володимиром Карплюком з робочим візитом, підписано відповідний Меморандум про взаєморозуміння.

Gensler – це одна із найуспішніших дизайнерських і архітектурних компаній у світі. Саме її фахівці проектували 632-метрову Шанхайську вежу – другу за висотою будівлю у світі. Саме Gensler проектувала офіси для  New York Times, The Washington Post, Лондонської фондової біржі, розробляла проекти реконструкції міжнародного аеропорту в Сан-Франциско та терміналу аеропорту Джона Кеннеді. 

Тож відтепер Gensler є нашим партнером і допомагатиме нам у процесі комплексного відновлення міста. Зокрема, сприятиме залученню до цієї справи найкращих міжнародних фахівців та експертів, надаватиме консультації щодо розробки детального плану реконструкції з урахуванням інфраструктурних, транспортних, спортивних, освітніх, екологічних та інших потреб нашої громади.

Щиро дякую представникам Gensler Jordan Goldstein, Mark Erdly, Carlos Cubillos за гостинну зустріч та підтримку нашого міста!

Продовжуємо залучати міжнародних партнерів та експертів до відбудови Ірпеня!

Читати "Моя Київщина" у Telegram