#

Андрій Єременко (засновник соціологічної компанії Active Group) : проблема пасажирського транспорту на Київщині нікуди не зникла

19.11.2018 07:27
Андрій Єременко (засновник соціологічної компанії Active Group) : проблема пасажирського транспорту на Київщині нікуди не зникла
Андрій Єременко

Проблема пасажирського транспорту – та проблема, яка називається в будь-якому населеному пункті Київської області. Проте в різних регіонах проблема різна. Так в містах, наближених до Києва проблема недостатності громадського транспорту та неврегульованості питання пільговиків. Питання цін на проїзд виникає в контексті інших підвищень цін. І у порівнянні з підвищенням ціни на газ та іншу комуналу, продукти харчування тощо викликає роздратування, але не принципове.

У невеликих населенних пунктах головна проблема – відсутність (недостатність) транспорту як такого. Знов-таки, десь під «відсутністю» мається на увазі відсутність після 16-ї години, необхідність йти на значну відстань, щоб дістатись до зупинки тощо.

Окрема проблема у мешканців міст, що наближені до Києва – недостатність транспортного сполучення між цими містами. Так потреба їхати через Київ для того, щоб дістатись в сусіднє місто призводить до ряду складностей – пробки в Києві, досить велика вартість поїздки тощо. Окремо можна додати, що якщо влада одного з міст, що знаходиться під Києвом організує транспорт з інших міс до власного центру, це дасть для цього міста потужне економічне зростання.

Читати "Моя Київщина" у Facebook