#

Балотуюся в депутати Бориспільської районної ради, щоб відстоювати інтереси людей

Дмитро Загурський (громадський діяч, учасник війни на Донбасі)

07.10.2020 00:57
Балотуюся в депутати Бориспільської районної ради, щоб відстоювати інтереси людей
Шановні мешканці Яготинщини та Переяславщини! Насамперед хочу звернутися до Вас із проханням відповідально поставитися до голосування на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня. Незалежно від того, кого Ви підтримуєте, обов’язково прийдіть на дільниці, це – громадянський обов’язок кожного з нас.
У свою чергу я заявляю, що на одного достойного кандидата стало більше. Я, Дмитро Загурський, прийняв рішення балотуватися в депутати Бориспільської районної ради по територіальному виборчому округу №4 від політичної партії "Європейська Солідарність".
Я переконаний, що депутат має працювати пліч-о-пліч із громадою, а не зникати після виборів, як це буває зазвичай. Мені добре відомі проблеми нашого регіону, які я маю непереборне бажання вирішувати. Готовий разом зі своїми виборцями розробляти стратегію розвитку, яка буде орієнтиром на найближчі роки.
Я прагну зробити наш регіон потужним і процвітаючим, щоб кожен мав гідну роботу та достойну заробітну плату. Потрібно щоб молодь залишалася жити і працювати для розвитку нашої громади, а це – перший крок до успіху.
Жителі нашого району повинні мати доступ до якісної освіти та медицини, отримувати гарантовані державою соціальні послуги та виплати. Тому я йду в депутати, щоб відстоювати Ваші права на всіх рівнях влади, як відстоював суверенітет нашої країни на Сході.
Моя родина та близькі живуть поруч із Вами, тому будьте впевнені, я – не підведу, а ви – ніколи не пожалкуєте про свій вибір. Але для реалізації всього задуманого мені потрібні повноваження, які можу отримати тільки від Вас!
Читати "Моя Київщина" у Facebook