#

Біличанський ліс має залишатися лісом

Ярослав Москаленко (депутат Київської облради)

26.11.2021 13:13
Біличанський ліс має залишатися лісом

Сесія 24 листопада в КОР була особливо емоційною. Коротко зафіксую свою позицію по Коцюбинському і Біличанському лісу, бо не заперечую, що найближчим часом мій виступ в раді буде різаний-перерізаний на шматки і використаний у різного роду маніпуляціях.

По-перше, і найголовніше – Біличанський ліс має залишатися лісом! Це моя однозначна позиція і позиція нашої політсили. Жодних компромісів, умов і дрібного тексту.

По-друге. Люди, не піддавайтесь на маніпуляції, читайте закони!

Зараз мешканцями Коцюбинського успішно маніпулюють, натравлюючи їх туди, де зради немає і бути не може. КОР сьогодні розглядала схему планування території Київщини, а ця схема не встановлює межі населених пунктів. Для цього є Земельний  кодекс України і відповідні державні органи влади, які уповноважені це робити. В обласної ради таких повноважень немає.

Наостанок хочу перепросити у Володимира Карплюка. В емоціях я вжив його ім’я під час балагану та емоційного  тиску, який влаштували активісти "Нових облич" під керівництвом його колишнього однопартійця, який сьогодні став головою Коцюбинського під прапорами Слуга Народу – Київська область. Він і організував увесь цей балаган в інтересах земельних латифундистів, які сьогодні сидять з держактами земельних ділянок на руках на території Голосіївського національного парку, а саме Біличанського лісу. І не знають, як ці акти реалізувати.

Я знаю, що Володимир сьогодні не має ніякого відношення до махінацій, що відбуваються у Коцюбинській громаді. Вважаю, що і раніше він був заручником своєї політсили у Коцюбинському. І ще: кілька днів тому в приватній розмові Володимир Карплюк навпаки запевнив мене, що готовий боротися за кожне дерево і захищати цілісність Біличанського лісу. І я йому вірю.

Підсумок. Я особисто і наша політична сила ЗА Майбутнє будемо відстоювати до кінця кожен квадратний метр Біличанського лісу та інтереси мешканців Коцюбинського. А Схема планування території Київської області не має жодного відношення до встановлення меж Коцюбинського.

Читати "Моя Київщина" у Telegram