Білоцерківець, відпустка та чотири полонені п@дари
Петро Небіда (Доброволець, учасник АТО 2014 року)
Тут сусід дядя Саша розповів історію, достойну бродвейського мюзіклу.
Малась у вояки з Білоцерківщини бути відпустка в січні. Але через постійні інтенсивні бої все ніяк командир рапорт не підписував: закривати напрямки просто ніким.
Чергують, значить двоє бійців на позиції. Приходе термінове повідомлення, що п@дарська дрг зайшла з тилу. По пояс в снігу, в тумані та темряві почали хлопці відходити. Один із них підслизнувся і випадково натиснув на курок автомата.
У відповідь із відстані 100 метрів пішли автоматні черги. Переляканий горе-стрілець почав дико кричати, що п@дарам п@здєц.
"Якщо Саня через них завтра не піде у відпустку, то поріже їх тупим ножем" - волав наш герой.
І що б ви думали. Четверо п@дарів покидали автомати та здались в полон.
А Саня та переляканий товариш отримали премію та поїхали обоє у відпустку.
P.S. : п@дари на допитах, Саня вдома на Білоцерківщині, його тесть за преміальні отримав мотоблок в подарунок
