#

Благодійна виставка-аукціон "З Україною в серці" залишає незабутні враження

Влада Литовченко (директорка Вишгородського історико-культурного заповідника)

06.04.2023 19:45
Благодійна виставка-аукціон "З Україною в серці" залишає незабутні враження

Благодійна виставка- аукціон авторських картин Ірини Третьяк "З Україною в серці". Дякую за запрошення стати куратором цього проєкту.

Ці незвичні патріотичні роботи написані відомою українською художницею під час повномасштабної російсько-української війни, в авторському характерному стилі мисткині та у патріотичному поєднанні кольорів українського прапору. Роботи відображають силу та міць України, яка присутня в її народові, дух України в любові українців до рідної землі. А сама Україна то є незалежність, свобода і воля, героїзм її народу та безсмертя тих, хто поклав життя у боротьбі за свою рідну Батьківщину.

Авторська об'ємна техніка, яка стала візитною карткою художниці, підкреслює унікальність і особливість її робіт, характерне бачення та великій потенціал та обдарованість художниці. Кожен, хто хоч раз бачив творчі роботи Ірини Третьяк, знає, що полотна залишають яскраві і незабутні враження.

Картини Ірини знаходяться у 23 країнах світу, зокрема, в приватних колекціях та у світових селебрітіс.

Ірина стала першим українським художником, чиї картини були представлені у вигляді токенів NFT на популярному маркетплейсі Rarible.

Мисткиня нагороджена почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного "За сприяння війську".

Куратором проєкту виступила експерт у сфері культури, директор КЗ КОР "Вишгородський історико-культурний заповідник", к.і.н. Влада Литовченко.

Організатори благодійного аукціону-ГО "ВПО України" та "Квартал-Концерт". 

Усі кошти з аукціону будуть спрямовані на допомогу ЗСУ та внутрішнім переселенцям у БФ "За Луганщину" та ГО "ВПО України".

Читати "Моя Київщина" у Telegram