#

Борис Джонсон відвідав наших хоробрих героїв

Тетяна Семенова (заступниця голови Київської облради)

08.09.2023 21:50
Борис Джонсон відвідав наших хоробрих героїв
Тетяна Семенова

«Дякую, що бороните Світ! Дякую за Вашу мужність!», - тиснучи кожному руку, ці слова Борис Джонсон говорив нашим хоробрим Героям, які нині перебувають на лікуваннні чи реабілітації у КНП КОР "Київський обласний центр реабілітаційної медицини".

«Ми пишаємось українцями! Лондонці дуже підтримують Україну! Увесь Світ підтримує Україну!», - його слова неймовірно щирі і висловлені з великою любов'ю до нашої держави, до нашого сміливого народу.

Своєю чергою, наші військові дякували Борису Джонсону за потужну особисту підтримку та всього британського народу. Дякували за зброю та військову допомогу, яка так потрібна Україні для Перемоги над рашистами.

Також, Борис Джонсон оглянув лікарню, побував у приміщеннях, де наразі повним ходом йдуть ремонтні роботи, аби центр мав змогу прийняти ще більше поранених наших бійців. 

Поспілкувався та подякував медиками Центру. Вони - Герої своєї професії, адже рятують життя, фізичне і психологічне здоров'я, тих хто виборює нашу незалежність. 

Цей візит став несподіванкою для всіх. І усі ми безмежно шануємо Бориса Джонсона, або ж як він сам себе називає - Бориса Джонсонюка, Бориса Джонсоненка. 

Дякуємо, що він усім серцем з Україною! Що він першим зі світових політичних лідерів, ще на початку повномасштабного вторгнення російських військ, відвідав Україну. Тим самим, змусивши Світ подивитися на цю війну, на геноцид українського народу, своїми очима.

Читати "Моя Київщина" у Telegram